Mgr. Viera Tatay, PCC

Prievidza, Slovensko
Mgr. Viera Tatay, PCC
Cena : dohodou €/hod
Adresár : Kouči / Kouč
Certifikácia : PCC
Prax /hod : 1700
Kouč. vzdelanie /hod : 161
Príbuzné vzdelanie /hod : 64
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0915932056

🌊 Profesionálna koučka pre lídrov – aby žiaden líder neostal na svoje výzvy sám.
💫 Rozvíjam koučovanie a koučovaciu kultúru vo firmách a organizáciach – aby sa koučovanie skutočne žilo.
🎯 ICF registrovaná mentorka – aby profesionalita koučovania a sebaistota koučov rástla.

Hľadáte profesionálneho kouča? Tu ste správne. Ako certifikovaná PCC (ICF) koučka som za vyše 1700 hod koučovania pomohla ľuďom ako Vy. Napíšte mi na vierka@klavita.sk a spolu nájdeme aj vaše riešenia.

Moje projekty:

🎯 EDUkačka o koučingu – Krátke, edukatívne a vtipné videjká, ktoré majú za cieľ vniesť viac svetla do témy profesionálneho koučingu.
v spolupráci so Zuzanou Valábkovou, PCC

🎯 SF abeceda – Videokniha o Solution Focused prístupe v koučovaní.
v spolupráci s Martinou Gallovičovou, PkcS a Klárou Giertlovou, PCC

🎯 Koučovacie kompetencie ICF v praxi – Mentoringový rozbor profesionálneho koučovacieho rozhovoru.
v spolupráci so Zuzanou Valábkovou, PCC

🎯 Koučovacie jednohubky (interný projekt v Martinus-e) – Koučovacie jednohubky sú malá milá vec, prostredníctvom ktorej sa pravidelne prihovárame a zoznamujeme Martinusákov s koučingom, jeho prvkami a najmä s možnosťami ako ho využiť na svoj vlastný sebarozvoj a tým prispieť k tomu, aby sa lepšie cítili a fungovali tak vo vzťahoch, v práci, ako aj v súkromí.
v spolupráci s Natáliou Tomčíkovou

Spolupráce: Barborak s.r.o., Martinus s.r.o., Multisport, Teach for Slovakia, Butterfly Effect, Freshlab – Eva Švikruhová, AERO PAINT SERVICE, DASATO (I AMbitious), ZSE, DofE a ďalší.

 • Brief Coaching Training (ACTP) - 125 hod, 
 • Solution-focused Team and Group Coaching - 36 hod, Co/Man, 1. systemická, spol. s r.o., koučovacie a vzdelávacie stredisko, 976 34 Tajov č. 1127, www.kouc.sk
 • Kids' Skills - prístup zameraný na riešenia ako metóda sociálnej práce s deťmi, rodičmi a komunitou - 48 hod, Dalet z.s. 
 • Supervízia zameraná na riešenie v praxi s Benom Furmanom - 16 hod, MD - Dalet z.s.

Mentoring pre koučov – poskytujem mentoring pre koučov, ktorí sa uchádzajú o certifikáciu u ICF, alebo obnovu platnosti ICF certifikátu. Mentoring je rovnako vhodný pre všetkých koučov, ktorým záleží na ich kontinuálnom rozvoji v kľúčových kompetenciách kouča.

Som členka predsedníctva SAKo. Iniciovala a spolupracovala som na viacerých projektoch

 • Ranná kava so SAKo – krátke spoločné online stretnutia o tom, čím práve ako SAKo komunita žijeme.
 • My sme SAKo – séria krátkych videí s našimi SAKo členmi, v ktorých Vám odhalia kúsok seba a svojho koučovského príbehu. https://sako.sk/projekty-a-iniciativy/my-sme-sako/
 • Koučing v biznise - Komunitný projekt členov SAKo. Prostredníctvom rôznych formátov pravidelne prinášame inšpirácie a praktické príklady, ako rôzne sa dá koučing a jeho prvky využiť v biznise a vo firemnom prostredí. https://sako.sk/projekty-a-iniciativy/koucing-v-biznise/
 • Rodičovstvo inak - Pomocou projektu rodič lepšie spoznáva seba samého, aby mohol byť viac v zhode so svojou predstavou rodičovstva a NADIZAJNOVAL si svoju vlastnú ROLU. https://sako.sk/projekty-a-iniciativy/rodicovstvo-inak/
 • Terézia Dominika Lukáčová, I AMbitious
  Tímový coaching I AMbitious s Vierkou bol plný skvelej energie a profesionality. Vierka pomohla k lepšiemu fungovaniu nášho tímu. To všetko, kam sme sa posunuli za 4 hodiny, by nám trvalo dlhé mesiace, aj keď náš tím funguje efektívne. S coachingom s Vierkou pokračujeme ďalej, pretože ak chceme, aby rástol náš program, potrebujeme rásť aj my, ako tím.
 • Daniela Sochorová, učiteľka, Teach for Slovakia
  S Vierkou sa mi veľmi dobre spolupracuje už od samého začiatku. Je to moja prvá skúsenosť s koučingom a musím povedať, že to v mnohom predčilo moje očakávania. Na stretnutiach som sa od prvej chvíle cítila veľmi uvoľnene, vedela som, že moje názory nebudú hodnotené a posudzované, že môžem byť úprimná a otvorená. Na Vierke oceňujem jej schopnosť počúvať pod povrchom, často si všimne a upriami moju pozornosť na detaily, ktoré si v prvej chvíli neuvedomujem.
 • PhDr. Peter Hrdý, Executive manager in BIOTEC energy servis, s.r.o.
  Spolupráca s Vierkou bola veľmi inšpiratívna. Počas pár rozhovorov svojim prístupom, konštruktívnym a pozitívnym myslením ma dokázala nainfikovať svojou energiou a namotivovať na dosiahnutie cieľov a zmien vo fungovaní spoločnosti, ktoré sa mi pred tým zdali zložité. Vďaka jej dobre miereným otázkam je človek nútený zamyslieť sa, zamerať sa na sebareflexiu, z ktorej nakoniec plynú viaceré riešenia.
 • Viera Bogáňová, senior účtovníčka, Martinus
  S Vierkou som sa prvý krát stretla pri „talentových hrách“ v našej spoločnosti. Už vtedy ma zaujala tým, že dokázala vytvoriť súhru a porozumenie dvoch úplne cudzích ľudí a vyžaroval z nej veľký pokoj. Keď som sa dozvedela, že robí koučing, hneď ma to zaujalo a uvažovala som o tom, že sa s ňou spojím. Už po prvom sedení som ostala v úžase z toho, ako som pod jej vedením ľahko a rýchlo sama začala chápať mnohé situácie a súvislosti. Vďaka takémuto pochopeniu seba, rozumiem a zvládam aj iné situácie.
 • Michaela Rečlová, manažérka kníhkaviarne, Martinus
  Odkedy sme s Vierkou začali naše pravidelné koučovacie stretnutia veľa sa v mojom vnímaní a aj postojoch pri rôznych situáciách zmenilo. Začala som nachádzať vnútorný pokoj a aj zdanlivo negatívne situácie sa snažím riešiť s pokojom, ktorý mi v nie tak dávnej minulosti nebol veľmi blízky. Vďaka Vierke som začala viac premýšľať nad mojimi vlastnými myšlienkami, ktoré ma akosi začali privádzať k odpovediam nielen v pracovnom ale aj súkromnom živote. Jej vyrovnanosť, pokoj, príjemná atmosféra a maximálne sústredenie na tému, ktorej sa venujeme je z môjho pohľadu obdivuhodné. Naše stretnutia sú pre mňa motiváciou pracovať na sebe stále viac a viac.
 • Eliška Nosianová, Call Center Manager, Talking Heads Communication, k.s.
  Ako kouč mi pomohla uvedomiť si, čo z množstva vecí v živote (najlepšie všetko naraz a ihneď) vlastne v skutočnosti naozaj chcem, a pod jej vedením som sa dokázala pohnúť z miesta, kde som dlho a bezradne prešľapovala.
  Koučingové sedenia s Vierkou využívam rada dodnes nielen v pracovných ale aj v súkromných otázkach a to najmä pre jej prístup. Je profesionálny, ale pritom mimoriadne ľudský a chápavý. Čo však oceňujem najviac je jej zapálenie a túžba, aby si pomocou koučingu každý našiel to svoje „ako“.