Magazín

Prečítajte si aktuálne číslo RASTIEME SPOLU

Je pred nami posledný týždeň školského roku a my sme sa rozhodli spestriť vám ho novým vydaním magazínu RASTIEME SPOLU. Tentokrát vás prevedieme témou Life coachingu (životný koučing) a jeho využitia v bežnom živote.

Rastieme spolu je on-line magazín koučov SAKo (Slovenskej asociácie koučov) a naši členovia ho tvoria dvakrát do roka s láskou a nadšením. Naším cieľom je ponúknuť vám kúsok inšpirácie pre spokojnejší život.

 

Veríme, že existuje množstvo účinných ciest, ktoré človeku pomáhajú zvládať náročné obdobia a objavovať zdroje, potrebné pre vytváranie života, ktorý ho bude napĺňať. Jednou z týchto ciest je profesionálne koučovanie, ktorého sila je najmä v tom, že si v ňom ľudia okrem posúvania sa k svojim cieľom, zároveň upevňujú sebavedomie a stávajú sa samostatnejší.

 

Poslaním SAKo a našich členov – profesionálnych koučov – je na jednej strane podporovať zvyšovanie kvality koučovania, dodržiavanie etických princípov a na strane druhej šírenie povedomia o tom, ako môže koučovanie pomôcť ľuďom, tímom a organizáciám robiť želané zmeny a rozvíjať svoj potenciál.

 

Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na sako@sako.sk.

 

Príjemné čítanie vám želá SAKo

Šírenie článkov je vítané, ale len v ucelenej podobe, ako sú články spracované. Autorské príspevky sa nemusia zhodovať s názorom vydavateľa.

2 / 2022

Magazín RASTIEME SPOLU 2022-02

Magazín otvoríte kliknutím na jeho obrázok, prípadne si ho môžete uložiť do svojho počítača (klik pravou myšou + „Uložiť prepojenie/odkaz ako“).