Putovné popoludňajšie workshopy 2024

Putovné popoludňajšie workshopy

putovné popoludňajšie workshopy (PPW)

sú koučovacie workshopy organizované členmi Slovenskej asociácie koučov

pre všetkých, ktorí sa chcú inšpirovať a zistiť, v čom koučing a koučovací prístup zlepšuje pracovné prostredie a ako vie pozitívne ovplyvniť výkonnosť a motiváciu ľudí.

Tento rok je nosnou témou Koučovací prístup v praxi. Pozrite sa, ako jednotlivé regionálne kluby uchopili túto tému a nenechajte si ujsť ani jednu 🙂

PPW – sú určené pre kohokoľvek, koho táto téma zaujíma, či už ste manažérka či manažér alebo personalista, ako aj niekto, kto pracuje či vedie ľudí a zaujíma sa ako to ide inak… s koučovacím prístupom

Kto Vás nimi prevedie?

kouči a ich hostia sa s vami podelia

 • ako uvoľniť potenciál firmy cez každého človeka
 • ako využiť koučovací prístup v školstve
 • ako zlepšiť komunikáciu lídrov
 • ako si vytvoriť biznis plán

Srdečne vás pozývame stráviť inšpiratívny a rozvojový čas s profesionálnymi koučmi zo SAKo a ich hosťami. Tento rok sme sa rozhodli nadviazať na našu tradíciu (mrknite na naše predošlé ročníky) a zorganizovať podujatia pre verejnosť, ktorých zámer je podeliť sa o skúsenosti s koučovacím prístup a ako ovplyv§uje fungovanie vo firmách, tímoch a celkovo vo vzťahoch.

Tento rok sa naše putovné popoludňajšie koučovacie workshopy budú konať prevažne online. Pri každom podujatí budete mať presné informácie.

Takže šup prezrieť si čo pre Vás chystáme a prihlásiť sa čo najskôr, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

Cena – Koučovacie workshopy sú bezplatné a financuje ich Slovenská asociácia koučov s cieľom zvýšiť povedomie o koučingu ako progresívnom nástroji rozvoja ľudí a firiem. Zároveň vám vytvára priestor pre kontakt s profesionálnymi koučmi pôsobiacimi vo vašom regióne a ich bližšie spoznanie.

Podeľte sa aj vy

a pozvite svojich známych.

Týmito podujatiami to nekončí!

Pokračujeme stretnutiami v regionálnych kluboch koučov alebo na interných koučoviciach Slovenskej asociácie koučov.

Cena

Koučovacie workshopy sú bezplatné

financuje ich Slovenská asociácia koučov s cieľom zvýšiť povedomie o koučingu ako progresívnom nástroji rozvoja ľudí a firiem. Zároveň vám vytvára priestor pre osobný kontakt s profesionálnymi koučmi pôsobiacimi vo vašom regióne a ich bližšie spoznanie.

Miesta a termíny

zoradené podľa dátumov konania

null

Žilina a Martin

1.2., 17:00 - 19:00


Téma: Nositelia plného ľudského potenciálu
Miesto: ONLINE

Človek ako nositeľ plného ľudského potenciálu. Firma ako inštitút, ktorej najcennejším „kapitálom“ sú ľudia. Pohľady na uvoľňovanie firemného potenciálu cez každého človeka. Či je to leader alebo člen tímu. Kedy a ako vie byť koučing a koučovací prístup užitočný ľuďom a firmám? Dokonca s presahom do osobných životov? Čo sú základné predpoklady, aby koučing a koučovací prístup vo firme fungovali? Čo najmenšie vieme urobiť hneď zajtra, aby sme kráčali cestou uplatnenia plného ľudského potenciálu? A podporili tak seba, svoje rodiny, svoje tímy, svoje firmy, spoločnosť?

null

Košice

7.2., 17:00 - 19:00


Téma: Koučovací prístup a tímlídri v školstve
Miesto: Online

Ste lídrom v tíme, ktorý chce prispieť k zmysluplným zmenám vo vzdelávacích procesoch? Zamýšľate sa nad tým, ako podporiť kolegov pri vylepšení ich vyučovacieho štýlu? Chcete vedieť ako sa dá pracovať so zmenami v školstve, ako je v tom nápomocné ministerstvo a ako sa zmeny dajú efektívne aplikovať v školskej praxi s využitím koučovacieho prístupu? Ak chcete získať odpovede na tieto a ďalšie otázka a ak sa chcete dozvedieť viac o pozitívnych účinkoch koučingu, pripojte sa k nám 7.2.2024 o 17.00 hodine. Získajte inšpirácie priamo od ľudí aktívnych v súčasnej školskej reforme a znalých výhod koučovania. O svoje skúsenosti sa s vami podelia Peter Urbán, PhD. z Odboru kurikula a inovácií vo vzdelávaní (Ministerstvo školstva), PaedDr. Jana Bavoľárová (riaditeľka Základnej školy s materskou školou v Budimíri a RPCU okres Košice – okolie) a ďalší.

null

Bratislava

22.2., 18:00 - 20:00

Téma: Pozitívny vplyv externého koučingu a koučovacieho prístupu na rozvoj manažérskych kompetencií
Miesto: Online

Súčasný trend sebarozvoja v koučingu našťastie praje synergiám. A aj vďaka tomu sa dnes vieme vzájomne podporovať, spoločne rásť a učiť jeden od druhého. A preto sme sa my, kouči z Regionálneho klubu koučov v Bratislave, rozhodli vás pozvať na panelovú diskusiu s našimi hosťami, kde budeme s Vami zdieľať reálne príklady, ako sa darí externému koučingu vo firmách budovať a zlepšovať manažérske kompetencie lídrov a spoločne sa zamyslieť, aká bude budúcnosť koučingu vo firmách.


null

Nitra

29.2., 17:00 - 19:00


Téma: Vytvorte si svoj biznis plán na 2024
Miesto: ONLINE

Nakoľko je dôležité poznať svoje prečo pri tvorbe biznis plánu na rok 2024? Ako využiť kladenie otázok sami sebe nielen pri tvorbe biznis plánu? Cieľom tohto dvojhodinového stretnutia je poskytnúť účastníkom praktické nástroje. Zároveň prinesieme aj odborné vedenie koučovacím prístupom pri tvorbe ich osobného biznis plánu (a nielen tam) na nadchádzajúci rok.
Počas workshopu využijeme práve koučovací prístup s cieľom zažiť si ho „v priamom prenose“, zabezpečiť interaktivitu a aktívne zapojenie účastníkov, ktorí budú robiť kroky na vytvorenie biznis plánu počas dvoch hodín workshopu. Cieľom je, aby každý účastník odchádzal so smerovaním a konkrétnymi krokmi na implementáciu. Kouči sa zamerajú v prvom rade na proces tvorenia biznis plánu, ale taktiež na obsah biznis plánu, poskytnú podporu, aby účastníci odchádzali s prvými tromi krokmi, ktoré potrebujú urobiť.

Workshopom Vás povedú traja skúsení kouči Milan Kalmancai, Zuzana Gajdošová a Eva Fabianová zo Slovenskej asociácie koučov a Regionálneho Klubu Koučov Nitra.


Časy sú navrhnuté tak, aby ste ho stihli aj popri zamestnaníkoučovacie workshopy sa konajú po 17:00 hod.

O nás

Slovenská asociácia koučov – SAKo

združenie

 • profesionálnych koučov
 • koučov v rozvoji
 • koučujúcich manažérov
 • sympatizantov koučovania

kde nájdete

 • individuálny rozvoj vašich vlastných schopností
 • zlepšenie spolupráce v skupinách a tímoch
 • efektívneho sprievodcu procesom zmeny
 • príležitosť pre budovanie koučovacej kultúry

Rastieme spolu, pridajte sa k nám!

celoslovenské stretnutie koučov

Kontakt

Máte otázky a neváhate ich použiť?

Písomná premyslená odpoveď sako@sako.sk
Ústna zamyslená odpoveď
0907 37 37 92