Spájame firmy s koučmi

Zabezpečíme profesionálny koučing vo vašej firme.
Zameranie na prínosy. Záruka odbornosti a profesionality.
Mám záujem o bezplatnú konzultáciu

– Chcete podporiť profesionálny a osobnostný rozvoj vašich zamestnancov?

– Chcete vytvoriť firemnú kultúru podporujúcu produktivitu, rešpekt, dôveru a spoluprácu?

– Uvažujete o nasadení koučingu do firmy a neviete ako na to?

Slovenská asociácia koučov je organizácia, ktorá tvorí od roku 2006 z koučovania preferovaný spôsob rozvoja potenciálu jednotlivcov, tímov a organizácií. V posledných rokoch sme zaznamenali zvýšenú potrebu poskytovania profesionálneho koučingu vo firmách. Začali sme poskytovať biznis konzultačnú službu “Profesionálny koučing vo vašej firme”, ktorú vám na tomto mieste chceme predstaviť.

Spolupracujte so SAKo a získajte:

 • Jasné zadefinovanie vašich potrieb – spracujeme vašu požiadavku na profesionálny koučing vo vašej firme a pomôžeme sa vám zorientovať v tom, čo hľadáte,

 

 • Rýchly prehľad o možnostiach riešenia vašich výziev a dosahovania cieľov – pripravíme úvodný workshop o tom, aké prínosy môžete získať vďaka koučingu pre vašu firmu a zamestnancov,

 

 • Skrátenie a zjednodušenie procesu hľadania vhodného kouča – sprostredkujeme vaše špecifické požiadavky našim členom – profesionálnym koučom, vďaka čomu ušetríte čas, lebo budete komunikovať len s koučmi, ktorí vaše kritéria spĺňajú,

 

 • Komplexné zastrešenie obchodného prípadu – zjednodušíme vám administratívny proces od úvodného kontaktu až po fakturáciu.

3 dôvody, kvôli ktorým spolupracovať so SAKo

 1. Záruka profesionálnych koučov – v SAKo nájdete len koučov s ukončeným koučovacím výcvikom podľa medzinárodných štandardov – a to aj napriek tomu, že súčasná legislatíva na povolanie kouča nevyžaduje žiadne koučovacie vzdelanie.
 2. Efektívne a odborné posúdenie Vašej požiadavky na koučing – aby ste dostali službu, ktorá spĺňa vaše potreby a požiadavky, aby ste mali jasné očakávania o tom, čo koučingom môžete získať.
 3. Zabezpečenie koučovacích služieb na celoslovenskej aj regionálnej úrovni – naši kouči pôsobia po celom Slovensku.

Vybrané referencie

TOP boli pre mňa konkrétne názory na význam koučingu od ľudí z praxe, zo spoločností KROS, GGB, Hotel Diplomat a ich skúsenosti pri nastavovaní firemnej kultúry, ich produktov a cieľov hlbších, než len samotný profit. Prišiel som na účinnú formu riešenia problémov v prevádzke, a to zapojením ľudí na všetkých úrovniach (nielen direktívnym rozhodnutím manažmentu, ako doteraz) a už aplikujem aj v praxi a funguje skvele 😉

GLOVIS SLOVAKIA, s. r. o., Július Cíba, manažér logistiky

Pre mňa bol najzaujímavejší určite individuálny koučing na konci podujatia. Bolo úžasné vyskúšať si hneď v praxi to, o čom to celé je. Tiež bolo zaujímavé vypočuť si reálne skúsenosti s koučovaním v rôznych oblastiach podnikania, teda s ľuďmi v rôznych profesiách. Prežila som naozaj plnohodnotné popoludnie a odporúčala by som ho každému, kto pracuje s ľuďmi.

Zástupkyňa vedúcej oddelenia SW podpory

Veľmi sa mi páčili skúsenosti DELL, viem si predstaviť, že z hľadiska kultúry je toto presne tá aktivita, ktorú naša banka potrebuje. Všetky prednášky boli super, ale táto ma oslovila z hľadiska aktuálnosti tém, ktoré momentálne riešime.

VUB, HR Business Partner Senior

Užitočnosť podujatia hodnotím známkou 10 z 10 možných. Najužitočnejšie pre mňa boli spôsoby motivácie zamestnancov, info o peercoachingu a výmena skúseností s ostatnými účastníkmi.

DATAROOM s.r.o., Róbert Gaži

Prínosom bolo ďalšie “rozširovanie možností” pri zavádzaní koučingu, koučovanej kultúry vo firmách cez skúsenosti pozvaných hostí. Inšpiratívna bola skúsenosť s ponukou koučovania manažérkou spoločnosti, kde boli zavádzane prvky koučovanej kultúry. Prínosná bola aj možnosť spoznať v inej forme “škálovanie“.

Team Industries, s.r.o., Marek Koreň, CFO

Ďakujeme SAKo za konzultácie v rámci procesu výberu koučov pre našu spoločnosť SOLARGIS. Stretnutia nám pomohli pri vyjasňovaní našich potrieb a vďaka SAKo databáze sme dostali viacero ponúk koučov odborníkov pre riešenie našich rozvojových tém.

Solargis s.r.o., Magdaléna Milová, HR manager

Kontaktuje nás!

Prosím vyplňte formulár a my sa vám ozveme. Tešíme sa na spoluprácu.

  Odkiaľ ste sa dozvedeli o SAKo?

  InternetOdporúčanieFacebookLinkedInIné