Mgr. Katarína Országhová

Mgr. Katarína Országhová
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Prax /hod : 105
Kouč. vzdelanie /hod : 87
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0904 272 375

Som biznis a životná koučka a mama 3-ročného chlapca. Koučing je mojou vášňou a mojou motiváciou sú hlavne klienti, ktorí vďaka koučingu objavujú nové príležitosti, upresňujú si ich a vedia na nich stavať. „Každý deň je príležitosťou.“ Čo by ste si doplnili do tejto vety práve teraz? Pre každého z nás je príležitosť vnímaná inak a mení sa časom, skúsenosťami, situáciami, okolím aj mnohými inými faktormi.
Mojou úlohou je Vás sprevádzať, pýtať sa, aby ste našli to, po čom túžite. Odpovede máte. V sebe. Ako využijete príležitosť, ktorá sa Vám dnes naskytla?

Moja cesta ku koučingu sa začala v roku 2018, kedy som ukončila výcvik v biznis koučingu v Business Coaching College. Po narodení syna v tom istom roku som sa s malými prestávkami venovala koučingu. V roku 2021 som si rozšírila vedomosti o systemický koučing a stala sa členkou SAKo (Slovenskej asociácie Koučov).

Katka je výborná koučka. Je trpezlivá, empatická, pozorne počúva a veľmi dobre sa pýta. Koučovacie stretnutia s Katkou mi vždy pomohli – niekedy priamo nájsť riešenie a niekedy len prijať situáciu tak ako je. Vždy to bol zmysluplne strávený čas. Veľmi odporúčam.

Ivan Kyselica, EMEA LOD Manager, HfH International