Mgr. Jana Turzová, PhD.

Mgr. Jana Turzová, PhD.
Adresár : Kouči / Kouč
Prax /hod : 50
Kouč. vzdelanie /hod : 198
Príbuzné vzdelanie /hod : 100+
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : 0908 120 122

Som koučka, matka, poradkyňa, podnikateľka. Mojou cestou je sprevádzať ľudí k sebarozvoju, pomáhať v odbúravaní bludných presvedčení, strachov a nahrádzať ich sebavedomím, sebahodnotou a prijatím. Pomáham jednotlivcom a tímom nájsť v sebe odpovede na vnútorné otázky, aby dokázali rozvinúť skrytý potenciál, zvýšili svoju efektivitu a vykročili vpred bez strachu a pochybností. Verím v úžasný potenciál koučovacieho prístupu vo firmách i u jednotlivcov.

 

Firmy, tímy, zamestnanci:
Mám viac ako 10 rokov skúseností na manažérskych pozíciách v IT odvetví. Viesť agilné tímy a projekty je to, čo ma vždy bavilo a napĺňalo a vždy sa k tomu rada vraciam. V práci vo firmách využívam systemický prístup a nadhľad nad detaily.

 

Individuálni klienti a skupiny:
Sprevádzam ženy, najmä matky s malými deťmi, na ich ceste za vystúpením z role obete a objavovaním svojej vlastnej vnútornej sily. V Žiline vediem stretnutia Ženy ženám, v ktorých využívam koučovací prístup a skupinové koučovanie. V rámci projektu Centrum Symbioza sa venujeme sprevádzaniu a koučingu matiek, koučovacím prechádzkam, vedieme skupinové koučingy na témy ženskosti, intimity, materstva, partnerstva, rodičovstva…

Linkedin: www.linkedin.com/in/janaturzova
Email: jana.turza@gmail.com
Telefón: +421908120122

Koučovacie vzdelanie:

  • Koučovanie na pracovicku (ACSTH) - 90 hodín - ZMS Consulting & Coaching, s.r.o.
  • Systemický koučing a poradenstvo - 84 hodín - ISPAK & Dalibor Bednařík - DoubleB Coaching Academy

Workshopy:

  • Koučovacie zručnosti pre manažérov I., II., III. - 3x8 hodín - ZMS Consulting & Coaching, s.r.o.
  • Facilitácia porád - Aleš Bednařík
  • Mäkké zručnosti pre manažérov - Aleš Bednařík

Ďalšie vzdelanie:

  • Agile and Scrum fundamentals - Scrumdesk
  • Scrum Mastership - Scrumdesk
  • Product Ownership - Scrumdesk

Kurzy:

  • Výchova nevýchovou - nevychova.cz

Vysokoškolské vzdelanie 3. stupňa:

  • Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta humanitných vied, Knižnično-informačné štúdiá"

Čerstvým matkám ponúkam služby ako certifikovaná laktačná poradkyňa a tiež poradkyňa nosenia detí.

"Janku poznám dlhé roky ako rozumnú inteligentnú ženu, ktorá vždy vedela človeka vypočuť, podporiť, poradiť, podržať, motivovať a inšpirovať. Preto vyústenie a nasmerovanie jej kvalít do profesie kouča považujem za najlepšiu vec, aká sa nám všetkým mohla stať. Ďakujem za nespočetné množstvo otázok, ktoré vždy môj život posunuli správnym smerom a pomohli pochopiť veľa súvislostí."
Kristína Zajacová

Materstvo ma priviedlo k pomoci matkám a ich deťom s dojčením. Od roku 2021 som certifikovanou poradkyňou pri dojčení o.z. MAMILA. Som tiež zakladateľkou a majiteľkou značky AJJA, ktorá vyrába udržateľnú módu pre dojčiace mamičky a ich deti. Výrobu máme v Žiline a používame materiály vyrobené na Slovensku a v Čechách. So ženami pracuje veľmi individuálne a šijeme oblečenie na mieru pre všetky typy postáv. Okrem toho ma baví cestovanie, nail design, čítanie, osobný rozvoj,...