JUDr. Barbora Kapucza Greiselová, LL.M

Herlianska 18, Bratislava
JUDr. Barbora Kapucza Greiselová, LL.M
Cena : 47 €/hod
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Prax /hod : 500+
Kouč. vzdelanie /hod : 100+
Príbuzné vzdelanie /hod : 1025
Jazyk : slovenčina, angličtina, nemčina, ruština
Telefón : 0907 749 483
  • 2021 - Business Coaching College - Business Coach
  • 2021 - Coaching Course (EVERCOACH) - Ajit Nawalkha
  • 2020 - The Silva Ultramind System, 2020 - The Habit of Ferrocity - Steven Kottler
  • 2008 - University of Bedfordshire - Obchodné právo
  • 2005 - UPJŠ Právnická fakulta - právo

Ako absolventka NY Style Academy International a London College of Style ponúkam poradenstvo v oblasti imidžu a stylingu, pretože verím, že náš štýl v spojení s osobným rozvojom determinuje ako vnímame samých seba a ultimátne ako prekonávame svoje výzvy.

Rada sa zapájam do spoločných akcií organizovaných SAKO, ako KOUČOVICE a mojou srdcovou záležitosťou je PEER Program, do ktorého sa snažím prispievať svojou troškou tiež.

Henrieta H. (právnička) „Barbora je pre mňa zlatá studňa inšpirácii. Som jej veľmi vďačná za naše spoločné koučovacie sedenia. Dlhšiu dobu som stagnovala, kým som si uvedomila, že potrebujem usmernenie. V Barbore som našla niekoho, kto sa pozerá na veci z inej perspektívy. Vďaka koučingu som sa konečne odhodlala a začala sa pripravovať na svoju novú profesiu, v ktorej budem pôsobiť v zahraničí. Objavila som v sebe silu vykročiť na novú cestu. Okrem posunu v profesijnej oblasti cítim tiež výrazné zmeny v situáciách, v ktorých mi chýbalo viac sebavedomia.“

Milujem knihy o všetkých aspektoch osobného rozvoja, biznisu, životného nadhľadu a krásy. Mám rada pohyb, v lete beh, v zime bežky.