Ing. Martin Novák ACC, KcS

Spodná 40 Pusté Úľany
Ing. Martin Novák ACC, KcS
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Certifikácia : KcS, ACC
Prax /hod : 300
Kouč. vzdelanie /hod : 170
Jazyk : slovenčina, čeština, angličtina
Telefón : 0905 843 022

Pracujem s ľuďmi na hĺbkových zmenách v práci a v podnikaní – naplnenie, energia, zmysel, radosť, výsledky.

Naozajstná zmena a rozvoj prebiehajú len v človeku samom. Nejdú vnútiť zvonka. S veľkou radosťou a dôverou pomáham partnerom prostredníctvom koučingu zameranom na riešenie tieto zmeny a rozvoj uskutočňovať.

 

Od AUDÍTORA a MANAŽÉRA cez FOTOGRAFA až ku KOUČOVI.

Po Ekonomickej univerzite som pracoval 8 rokov v audítorsko-daňovej spoločnosti. Ako licencovaný audítor a manažér.

Z môjho koníčka fotografovania sa vyvinula dráha profesionálneho fotografa. Bol to krok do neznáma a priniesol veľa nových skúseností.
Fotografovanie mi poskytlo uspokojenie mojej túžby po kreativite a nezávislosti. Vydržalo to takto 10 rokov. V posledných rokoch tohto obdobia sa ale čoraz výraznejšie ozývala potreba, ktorá vo mne vždy bola.

→ Z fotografa koučom

Po takmer 10 rokoch na dráhe fotografa som nasledoval to, kde vidím svoj najväčší vnútorný zmysel a najlepšie viem zužitkovať svoje talenty aj doterajšie skúsenosti. Tento zmysel je pre mňa v pomáhaní druhým pri ich osobnom rozvoji a pri hľadaní ich vlastného naplnenia.

 
Potom som sa naplno pustil do koučingu ako do spôsobu, ktorý úžasne vedel slúžiť ako nástroj nielen pri mojom poslaní, ale aj ako súčasť môjho životného štýlu. Urobil som si vzdelanie, získal certifikáty a prax a v súčasnosti pôsobím ako biznis a life kouč.

https://www.volnyprezivot.sk