Čo je nové v SAKo

Čo je nové v SAKo

Podobne ako tohtoročná jar aj jeseň je „jedinečná“, aj keď asi nie v tom najlepšom zmysle slova.

Vcelku normálne a príjemné leto nás dobre navnadilo a tešili sme sa na našu obľúbenú koučovicu. Nakoniec „vyššia moc“ tesne pred finišom rozhodla inak a všetko sa opäť presunulo do online sveta. Pokračujeme teda v tom, v čom sa pokračovať dá.

–          Doslova na poslednú chvíľu sme stihli workshop s Dianou Claire Douglas „Koučovanie so Systémovým konštelačným prístupom“.

–          V piatich mestách sa v týchto týždňoch konajú naše tradičné Poobedné putovné workshopy, ktoré približujú verejnosti, ako koučovací prístup pomáha rodinám a mladým ľuďom zvládať ich výzvy.

–          Úspešne sme s našimi členmi rozbehli projekt vzájomného („peer“) koučovania, ktoré je popri vzdelávaní, mentoringu či supervízii užitočným spôsobom zlepšovania sa a získavania spätnej väzby. 

–          V spolupráci s ICF sme zorganizovali ďalší ročník, v spoločnosti obľúbeného podujatia – „Káva s koučom“, v ktorom naši kouči ponúkali záujemcom bezplatné ochutnávky koučovacích rozhovorov.

–          Aktívne pokračuje projekt Koučing na vysokých školách, v rámci ktorého sme pripravili webinár pre pedagógov, rozbehli výučbu koučovania na TU Zvolen a úspešne pokračuje aj spolupráca s univerzitami v Nitre.

– 7.decembra nás čaká inšpiratívny celodenný online workshop Petra Stefányiho MKcS – „4 kvadrantné myslenie a kvantové aspekty mysle“, na ktorý sa ešte stále môžete prihlásiť. V prípade záujmu ním napíšte na sako@sako.sk.

–      Ak budete mať pred Vianocami chuť na inšpiratívne rozvojové podujatie väčších rozmerov, organizátori Learning & Development Awards (kouč roka) pri odbornej spolupráci so SAKo, ICF a ALKP a spolu s ďalšími partnermi poriadajú 17.decembra „online summit“ s desiatkami zaujímavých prezentujúcich z rôznych oblastí aj krajín. 

Summit je neziskovou akciou, v rámci ktorej sa spojili osobnosti z oblasti rozvoja a vzdelávania a s heslom “The community is giving back” spoločne venujeme celý výťažok z eventu na podporu detí a žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia.

Bližšie informácie sa dozviete a vstupenku môžete získať na

https://www.ldawards.sk/summit

Peter Jászberényi, predseda Slovenskej asociácie koučov

30. novembra 2020Comments Offkouč | sako
Komentáre

Komentáre sú vypnuté