Valné zhromaždenie v SAKo

Valné zhromaždenie v SAKo

Začiatkom júna sa v Slovenskej asociácii koučov uskutočnilo valné zhromaždenie, ktoré prinieslo zmeny v predsedníctve nášho združenia. Na nasledujúce dva roky boli zvolení kouči Peter Jeszberényi (predseda), Monika Hricáková, Martina Magic, Zuzana Palková a Viera Tatayová.

V súvislosti s tým, by sme chceli vyjadriť veľkú vďaku odchádzajúcim členom predsedníctva Kláre Giertlovej, Eve Timkovej a Petrovi Stefányimu, ktorí nielenže stáli pri začiatkoch SAKo, ale aj mnoho rokov venovali svoj čas a energiu jeho budovaniu a šíreniu povedomia o profesionálnom koučovaní.

Keďže rok 2019 bol plný rôznych koučovacích aktivít, zaspomínali sme na ne aj na valnom zhromaždení. Najlepšie ich vystihuje krátka prezentácia, kde sa dozviete všetky podstatné detaily, koľko podujatí sme uskutočnili a kde všade, komu sme poslúžili, aké výsledky to prinieslo a ako sa naši kouči vo svojej profesii rozvíjali.

Ak sa chcete viac ponoriť do spomienok na minulý rok alebo nahliadnúť do našej asociácie, kliknite sem a pozrite si prezentáciu.  

Monika Hricáková

10. júla 2020Comments Offkoučovanie slovenská asiociácia koučov | sako | valné zhromaždenie sako
Komentáre

Komentáre sú vypnuté