Mgr. Svatava Havadejová, BCTC

Novoveská 16, 841 07 Bratislava
Mgr. Svatava Havadejová, BCTC
Adresár : Kouč
Členstvo : SAKo
Pôsobisko : Malacky / Bratislavský kraj
Certifikácia : KcS
Prax /hod : 50
Kouč. vzdelanie /hod : 87
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0903835605

Stará múdrosť hovorí: postav dom, zasaď strom (a poroď syna).

Každý človek stavia svoj dom. A vkladá doň  príbeh. Príbeh domu je príbehom človeka, ktorý ho stavia.  Môj dom má 5 rokov.  Sloboda lásky doň priniesla 2 deti – syna a dcéru . Pri nich som spoznala, že dom, ktorý som si postavila, nie je domom-rodinou.  Musela som prekopať  svoj život od základov. Musela som sa zmeniť  a začať stavať  svoj dom na náš dom od úplného  počiatku.  Musela som sa naučiť, že do základov domu-rodiny  patria kamene sebapoznania. Iba na nich možno začať stavať  múry vzájomnej úcty. A potom vystlať dom  kobercami  bezpodmienečného  prijímania a dávania, aby sme mohli kráčať s istotou v neistotách, a to všetko zastrešiť zodpovednosťou a schopnosťou odpúšťania (sebe aj druhým).

Každý človek má v sebe svoj strom života. Hlboko zakorenený  prekonáva osobné búrky,  rastie vedomosťami a skúsenosťami. Jeho korene, kmeň i koruna tvoria jedinečnú bytosť – človeka.

Kouč verí v v človeka. Hľadá v ňom jeho vlastný  jedinečný potenciál, pomáha mu pochopiť,  že len on sám je staviteľom a záhradníkom svojho vlastného JA. Kouč nazerá do toho JA, aby ho priviedol  k slobode rozhodovať sa sám za seba. Kouč je otáznik, ktorý pomáha hľadať  slová do otázok  tak, aby človek našiel svoje vlastné odpovede.

Verím v silu koučingu, preto som sa rozhodla ísť touto cestou. Je to cesta môjho osobného rastu, rešpektu a neustáleho vzdelávania sa. Ja Vám nenabúram Váš strom života, nebudem Vám hovoriť, ako máte rásť, čo máte pre svoje JA urobiť  a ako sa máte pozbierať, pokiaľ Vás nalomil život, alebo Vám polámal konáre niekto iný. Budem pri Vás stáť a veriť Vám, že Vy tú silu nájsť svoje JA (osobné i profesné) v sebe máte. Len o tom možno ešte neviete. Kouč neponúka cestu. Kouč  ponúka mapu, v ktorej sa Vy sám musíte zorientovať a nájsť  cestu pre Vaše JA.

Som certifikovaný kouč zo školy Business Coaching College v Bratislave. Ovládam metódy koučovania, ktoré sú použiteľné na biznis témy ako aj na životné témy.  Aj každodenné nevyriešené alebo prehliadané maličkosti nám vedia znížiť kvalitu života. Môžem Vám pomôcť ju naopak zvýšiť. Môžem byť práve TVOJ KOUČ.

TCTC - Group and Team coaching - part of ACSTH program Business coaching — meaning  and mechanics of coaching in business (Business Coaching College Bratislava)

Koučovanie so systémovým konštelačným prístupom - workshop

Filiálna terapia (tréning rodičovských zručností) - Inštitút terapie hrou Bratislava

BCTC - Business coaching — meaning  and mechanics of coaching in business. (Biznis koučing - význam a techniky koučovania v biznise), (Business Coaching College Bratislava)

Prírodovedecká fakulta UK - Fyziológia živočíchov a etológia

Medzi moje záľuby patrí pobyt na čerstvom vzduchu, čiže turistika, prechádzky, bicykel, volejbal, beachvolejbal, trávenie času s rodinou, neustále vzdelávanie sa v oblasti výchovy a osobnostného rozvoja.