Mgr. Svatava Havadejová, BCTC

Novoveská 16, 841 07 Bratislava
Mgr. Svatava Havadejová, BCTC
Adresár : Kouči / Kouč
Certifikácia : KcS
Prax /hod : 180
Kouč. vzdelanie /hod : 87
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0903835605

Som lektorka mentálnej dynamiky a špecializujem sa na rozvoj mysle. Mentálna dynamika je
celotelový proces zahŕňajúci systém mentálnych procesov, ktoré ovplyvňujú naše správanie a reakcie
na okolitý svet.
Vo svojej praxi sprevádzam klientov individuálne alebo skupinovo (workshopy pre rodičom a firmy, mentálne tréningy pre športovcov a trénerov) na ceste k lepšiemu pochopeniu dynamiky ich mysle. Za pomoci koučovacieho prístupu a prinášaniu jednoduchých mentálnych a komunikačných techník si klienti veľmi rýchlo uvedomia, ako funguje ich myseľ, ako ovplyvňuje ich život a čo môžu krok za krokom robiť inak, aby sa zmenila aj dynamika ich života smerom, aký ho chcú mať a ako sa v ňom chcú cítiť.

Výcviky:

 • TCTC - Group and Team coaching - part of ACSTH program Business coaching — meaning and mechanics of coaching in business (Business Coaching College Bratislava)
 • BCTC - Business coaching — meaning and mechanics of coaching in business. (Biznis koučing - význam a techniky koučovania v biznise), (Business Coaching College Bratislava)

Kurzy:

 • Lektor (Asociácia lektorov a kariérnych poradcov)
 • Filiálna terapia (tréning rodičovských zručností) - Inštitút terapie hrou Bratislava
 • Kurz Výchova Nevýchovou

Workshopy a semináre:

 • Kedy a ako odporučiť klientovi terapiu
 • Koučovanie so systémovým konštelačným prístupom
 • 4-kvadrantné myslenie a kvantové aspekty mysle
 • Supervízia / mentoring
 • Supervízia v koučovaní - supervízor Zuzana Valábková
 • Konzultácie - terapeut a kouč Petra Jaššáková

Vzdelanie:

 • Prírodovedecká fakulta UK - Katedra živočíšnej fyziológie a etológie

Venujem sa rozvoju mladých ľudí a ich podpore, napr. v organizáciách EduCoach a Nexteria.

Som členkou predsedníctva SAKo, kde koordinujem rôzne projekty a projektová manažérka SAKONFERENCIE - konferencie o koučovaní vo firmách.

 • Program mentálnej dynamiky

"Vďaka programu mentálna dynamika a Svaťke som lepšie spoznala samu seba, viac vnímam svoje pocity, potreby a to, čo sa mi aktuálne deje, čo na mňa vplýva, ako sa cítim. Tým pádom, že si to uvedomujem tu a teraz, dokážem s tým ďalej pracovať. Svoje myšlienky si dokážem jednoduchšie triediť a cielene s nimi pracovať a niektoré jednoducho pustiť. Cítim, že som menej vystresovaná, pokojnejšia a vyrovnanejšia. Naplnili sa moje ciele zo začiatku programu: moja myseľ je moja "parťáčka" :), zvedomujem si svoje reakcie na úrovniach tela, mysle aj pocitov a viac si dopriavam to, čo potrebujem. Rada by som Svaťka na tebe v prvom rade ocenila, že som na každom stretnutí mala pocit, že ma naozaj počúvaš, bola si na mňa sústredená. Páčili sa mi materiály, ktoré som dostala k dispozícii (rôzne audio nahrávky, ktoré v podaní tvojho úžasne príjemného a upokojujúceho hlasu boli pohladením pre moju dušu) a tiež som vďačná za rôzne techniky, ktoré si mi predstavila (najmä vytvorenie bezpečného miesta, na ktoré môžem ísť kedykoľvek potrebujem). Ďakujem za tvoju vnímavosť aj ocenenia, ktoré si mi dala." (Alexandra)

 

 • Komunikačné kurzy, workshopy, iné...

"Bolo to fakt super, nemala som žiadne očakávania a veľmi ma prekvapilo, ako nám takéto školenie dokáže ovplyvniť a zmeniť život v mnohých smeroch :) ďakujem"

"Svaťa je profesionálka s ľudským prístupom a bohatými skúsenosťami schopná zaujímavým spôsobom tému vysvetliť a naučiť aplikovať do praxe."

 

Ďalšie referencie nájdete na FCB, LI alebo vo FCB skupine Mentálna dynamika

Mám 2 deti, takže keď som s deťmi, snažím sa rozvíjať ich potenciál, hrať sa s nimi, chodiť na túry, na výlety, proste byť s nimi a nemyslieť na nič iné, rásť ako rodič, aby mali čo okukávať :)
A keď s nimi nie som, venujem sa sebe po fyzickej stránke - beachvolejbal, rýchla chôdza alebo joga a po mentálnej stránke - knihy, workshopy, vzdelávanie sa alebo len tak leňoším :)
Medzi moje záľuby patrí aj čas strávený s mojím manželom a rodinou.