PPW 2019 Žilina – Koučovací prístup v komunikácii manažérov so zamestnancami a zákazníkmi

PPW 2019 Žilina – Koučovací prístup v komunikácii manažérov so zamestnancami a zákazníkmi

Koučovací prístup v komunikácii s vašimi zamestnancami, zákazníkmi či dodávateľmi? Aj to je voľba pre efektívne riadenie a zmenu. O jeho využití v praxi vám porozprávali hostia putovného workshopu SAKo: Andrea Schovancová, Marek Koreň, Roman Lisičan a Peter Jurčík. Naši hostia nám prezradili, ako tento prístup pomáha rozvíjať a upevňovať vodcovský štýl založený na rešpekte, podelili sa o svoje skúsenosti s leadershipom, budovaním dôvery a pozitívneho vplyvu na svoje okolie a tím.

NAŠI HOSTIA BOLI:

Andrea Schovancová, ACC – manažérka ľudských zdrojov, GGB 

V priebehu posledných viac ako 5 rokov sa intenzívne venuje implementácii koučingovej kultúry. Koučingové nástroje a prístup ako taký využíva pri každodennej práci s hlavným dôrazom na maximálne rozvinutie ľudského potenciálu. S láskou a hravo sa venuje individuálnemu koučovaniu, peer koučovaniu, business koučovaniu, tímovému koučovaniu, koučovaniu detí a pod.

Roman Lisičan –  riaditeľ (nadšenia) TECHNIA

Passionate Chief Enthusiasm Officer, vášnivý riaditeľ nadšenia Slovenskej pobočky IT firmy Technia, používa koučovací prístup pri riadení firmy a buduje koučovaciu kultúru popri SCRUM platforme v IT prostredi.

……..

Marek Koreň – finančný riaditeľ, TEAM INDUSTRIES

pozdieľa skúsenosti koučovacej komunikácie vo finančnom riadení i športe

………

Peter Jurčík, riadenie dodávateľov – FORTACO GROUP

V súčasnosti je zodpovedný za strategický výber a riadenie dodávateľov. Bude zdieľať pozitívne skúsenosti z používania koučovacieho prístupu pri práci s dodávateľmi.

………

Chcete sa aj Vy dozvedieť viac o koučovaní a koučovacích prístupoch? Radi Vás privítame na ďaľšom putovnom workshope SAKo. Tešia sa na Vás žilinskí kouči:


Zlatica Mária Stubbs, BA, PCC
PhDr. Mgr. Jarmila Záborská – Kurhajcová, PCC
Mgr. Peter Seemann, PhD., ACC

29. januára 2020 / od / v
Komentáre

Komentáre sú vypnuté