Silvia Gallová, MCC

Krásna 29, 821 05 Bratislava
Silvia Gallová, MCC
Adresár : Kouči / Kouč / Kouči / Mentor / Kouči / Supervízor
Certifikácia : MCC
Prax /hod : 3000+
Kouč. vzdelanie /hod : 300+
Príbuzné vzdelanie /hod : 750+
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : 0905 769 931

Koučka certifikovaná na úrovni Master Certified Coach (MCC), mentorka koučov, trénerka, supervízorka koučov a organizácií. Jej prístup integruje transakčnú analýzu, mindfulness a prvky z biodynamickej (na telo orientovanej) psychoterapie. Pri práci s organizáciami využíva svoje znalosti z organizačnej transakčnej analýzy a zameriava sa na rozpoznanie nevedomých vzorcov v organizáciách a tímoch a na ich transformáciu na nové, efektívnejšie stratégie. Vedie výcvik v psychodynamickom koučovaní Diploma in Business Coaching, akreditovaný v ICF na úrovni 2.

Po štúdiu žurnalistiky absolvovala nadstavbové štúdium medzinárodných vzťahov a diplomacie, výcviky v oblasti koučingu, mediácie, vzdelávania dospelých, agilného leadershipu, manažmentu a supervízie koučov.
Je držiteľkou Diploma in Business Coaching, Diploma in Coaching Supervision a Diploma in Team Coaching. Má sedem rokov skúsenosti v manažmente, od roku 2014 pôsobí prevažne v korporátnom prostredí.

Špecializuje sa na rozvoj koučovacích, komunikačných a leadership zručností, vytváranie koučingovej a L&D stratégie a na koučovanie v organizáciách. Pôsobí na Slovensku, vo Veľkej Británií a v rámci Európy, pracuje v slovenskom a anglickom jazyku.

V SAKO pôsobím ako členka akreditačno-certifikačnej komisie.