Mgr. Martina Magic, PKcS

Slovensko
Mgr. Martina Magic, PKcS
Adresár : Kouči / Kouč
Certifikácia : PKcS
Prax /hod : 500
Kouč. vzdelanie /hod : 121
Príbuzné vzdelanie /hod : 288
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : +421905126698

Martina je holistická koučka a expertka na posilnenú myseľ. Od roku 2014 venuje koučingu a školeniu ľudských zručností. Založila projekt Posilňovňa mysle (prvú koučovaciu aplikáciu na Slovensku ako podporu pre klientov počas koučovania pre získanie udržateľných výsledkov a zmien), kde pomáha klientom spracovať pochybnosti, strach a vinu, vďaka čomu ovládnu svoju myseľ a rýchlejšie dosiahnu vnútornú harmóniu a sebavedomie .

Tvorí zážitkové webináre a mastermind skupiny na podporu rozvoja koučovacieho podnikania. Taktiež sa venuje tvorbe zážitkových kurzov mäkkých zručností pre firmy a verejnosť.

V roku 2019 pridala do portfólia služieb aj koučovanie zahraničných klientov v angličtine. (Viac informácií: www.martinamagic.com)

  • Akadémia koučovania: Modul I. a II. (72 hodín)
  • Akadémia koučovania: Koučovanie s myšlienkovými mapami (8 hodín)
  • Akadémia koučovania: Tímový koučing (8 hodín)
  • NLP Akadémia: Ultimatívny úvod do NLP (32 hodín)
  • Dr. Ben Furman - Kids´ Skills / Koučovanie detských zručností (16 hodín)
  • Intuícia v koučingu - Táňa Červená (8 hodín)
  • ALKP - Certifikovaný kurz Lektor (48 hodín)
  • SAKo - certifikácia - stupeň PKcS
  • NLP Practitioner, NLP Master Practitioner - NLP centrum (2020-2022, 288 hodín)

Potrebujete podporiť svojich lídrov pri práci s generáciou Z? Chcete sa naučiť koučovať? Viac informácií nájdete tu.

"Som presvedčená, že kľúč k Vaším úspechom máte v sebe, ja Vám pomôžem ním otočiť a naštartovať tie správne zmeny."

Po rokoch strávených na rôznych pracovných pozíciách som objavila povolanie, ktoré mi obrátilo život na ruby. Koučing dáva zmysel môjmu životu – profesionálnemu smerovaniu a koučovací prístup využívam aj v súkromí či pri jednaní s ľuďmi. Ako kouč inšpirujem a podnecujem, aby klient vo svojej mysli našiel tie najlepšie možnosti a riešenia. Počas koučingu sa stáva klient stredobodom mojej pozornosti, kladiem otázky, čítam medzi riadkami, aby si klient odhalil skutočnosti, ktoré ešte neboli premyslené, cesty, ktoré neboli prebádané. Spolu tak vytvoríme silný a efektívny tím, aby sme pokorili výzvy, s ktorými za mnou príde.

Od r. 2019 členka predsedníctva SAKo zodpovedná za oblasť marketingu a PR.

Jana Lorincová, U.S.STEEL Košice s.r.o. „Martina sa podieľala na rozvoji zamestnancov s “High  Potentials” ako lektor školení “Koučing – GROW model”. Vďaka Martine boli školenia pozoruhodné a dynamické. Vedela, ktoré sú kľúčové časti  školenia a uisťovala sa, či ich účastníci pochopili naozaj správne. Pracuje ako profesionál s vysokým nasadením, berie ohľad na skupinu a jednotlivých členov skupiny aktívne zapájala do diania, tak aby školenie naozaj spĺňalo svoj účel. Je priateľská a vie si vybudovať dôveru tímu. Martinu môžem vrelo doporučiť každému, kto má záujem o realizáciu podobne zameraných školení. Okrem školení Martina pracovala v U. S. Steel Košice, s.r.o. ako interný kouč. Jej koučovacie zručnosti sme využili, okrem individuálneho koučovania, pri riešení “krízových situácii” na pracovisku, skvelé prezentačné zručnosti pri prezentácii programu Interný koučing pre vybranú cieľovú skupinu zamestnancov. Martina je zodpovedná, spoľahlivá, aktívna, podporujúca.

 

Mgr. Simona Šimková, riaditeľka CVI Košice „Milá Martina, ďakujem veľmi pekne za Tvoj dnešný vklad pre našu prácu. Kurz „Efektívna komunikácia“ bol veľmi prínosný a ozaj ma  koučing potešil. Rozumiem, že sa Ti páči a veríš mu. Mňa osobne naše dnešné stretnutie opäť o krôčik posunulo k tomu, kde sa máme s  dievčatami vo vzťahu k rodinám smerovať, kde je naša pozícia a to bol vlastne môj nepomenovaný cieľ :). Takže veľká vďaka, verím, že sa  nám podarí spolupracovať aj v budúcnosti.“

 

Vladimír Zaic, Profesia „Spolupráca s Martinou Magic sa stala pevnou súčasťou najväčšieho veľtrhu pracovných príležitostí – Profesia days na Slovensku. Obsahová stránka jej prednášok, precízny prístup pri zabezpečení koučovacej zóny a profesionálne konzultácie sú podčiarknuté vynikajúcimi ohlasmi zo strany našich návštevníkov.“

 

Jana Kamanová „Najsilnejším bodom koučovania bol „aha“ moment, kedy som si jasne uvedomila, akou cestou sa chcem vydať. Z rozhovoru oceňujem najmä Martinkinu profesionalitu a jemné, no jasné vedenie za výsledkom (cieľom). Tiež vhodne zvolené otázky, ktoré mi vynikajúco pomohli posunúť sa ďalej a nájsť odpovede, ktoré som sama nevidela. Koučovanie jednoznačne odporúčam všetkým, nakoľko si aj s pomocou Martinky vedia ujasniť svoje vnútorné otázky a nájsť odpovede, o ktorých ani netušia, že ich v sebe majú.“

 

fitness, beh, turistika, osobnostný rozvoj