Gallovičová Martina, Mgr, PCC, PKcS

Bratislava, Ružinov
Gallovičová Martina, Mgr, PCC, PKcS
Cena : dohodou €/hod
Adresár : Kouči / Kouč
Certifikácia : PKcS, PCC
Prax /hod : 600
Kouč. vzdelanie /hod : 160
Príbuzné vzdelanie /hod : 30
Jazyk : slovenčina
Telefón : +421907024804

Pri koučovacích rozhovoroch s ľuďmi som ich priateľ, ktorý počúva, ktorý chápe, nesúdi a neradí, obdivuje a zvedavo, úprimne a hravo sa zaujíma, s cieľom pomôcť im nájsť cestu k sebe i ostatným. Mám silnú dôveru, že každý človek v sebe má odpovede a riešenia na mnoho i náročných situácií, a je v ňom tiež kopec talentov a krásnych pokladov, a ja ich s ním veľmi rada objavujem.

Koučovacie stredisko Co/Man, Brief Coach Training I. – III. (ACTP), PCC úroveň koučovania

"Koučing s Maťou mi pomohol počas mojich prvých mesiacov v novej práci zorientovať sa v sebe samom a v mojich očakávaniach. Pomohol mi lepšie idenfikovať jednotlivé oblasti, na kroré by som mal sústrediť a kroky, ktoré môžem podniknúť k tomu, aby som mohol byť dlhodobo spokojný. Dá sa to aj bez kouča? Asi hej, ale kouč vám nastaví svojimi otázkami zrkadlo z takých uhlov, aké vy sami nemusíte dosiahnuť :) (Daniel, Pixel Federation).

Koučing s Martinou mi pomohol pri zopár naozaj tažkých rozhodnutiach. Na druhej strane mi aj pomohol pozerať sa na people management inak a neposuvať riešenia, keď každý z nás má najlepšie riešenie vo svojej hlave (Michal, Pixel Federation).

Koučing ma učí vyjsť z komfortnej zóny a odhodlať sa urobiť zmenu. Vďaka štrukturovanej konverzácii mi pomáha zatriediť si myšlienky a sústrediť sa na to, čo chcem dosiahnuť a nájsť k tomu ideálne riešenia (Veronika, Pixel Federation).

Počas jedného sedenia s Maťou som sa vedela pozrieť na môj dlhodobý problém z rôznych perspektív a donútilo ma to zamyslieť sa nad tým, kde je vlastne príčina samotného problému. Pomocou rôznych otázok sme sa dostali do skrytých útrob mojich myšlienok a najmä vďaka tomu som si uvedomila, prečo ma to všetko vôbec trápi a ako by som na tom mohla ja zapracovať. Určite to bolo fajn aj z hľadiska ako sa naučiť pozerať na problémy z inej perspektívy a hľadať riešenia tak komplexnejšie, nielen povrchne. Maťa je veľmi príjemná, človek cíti, že jej môže dôverovať a to je podľa mňa pri coachingu dôležité. Najmä voľba miesta a hlavne toho, že sme popri tom mali svoje obedy bola veľmi uvoľňujúca a priateľská (Lenka, Pixel Federation)."

Rozhovory s ľuďmi a spoznávanie ich životných príbehov, beh, šport, turistika v prírode a zdolávanie prekrásnych kopcov :)