Janette Horstmann, KcS

Mlynská 406/69, Fiľakovo, Slovensko
Janette Horstmann, KcS
Adresár : Kouči / Kouč
Certifikácia : KcS
Prax /hod : 250
Kouč. vzdelanie /hod : 85
Príbuzné vzdelanie /hod : 100
Jazyk : slovenčina, nemčina
Telefón : +421 907 088 969

Svet sa točí rýchlejšie, alebo sa mi to len tak zdá? Každý sa niekam ponáhľa, je tlačený do vyšších výkonov, je nespokojný so svojím pracovným a osobným životom, nemá čas sa zastaviť. Vďaka koučingu sa ale mnohí uvedomelí jedinci pozastavili a „nabrúsili si pílu“.

Pomôžem Vám zmeniť uhol pohľadu a pomocou toho nájsť riešenie na rôzne problémy v pracovnej alebo osobnej oblasti. Venujem sa rozvoju začínajúcich podnikateľov, organizujem rôzne workshopy a školenia, zamerané na personalistiku ako aj na osobnostný rozvoj. V poslednej dobe sa venujem hlavne kariérnemu koučingu pri projektoch s mládežou.

Moja filozofia je:

„Všetko je len o uhle pohľadu.“

„Daruješ človeku rybu, nakŕmiš ho na jeden deň, naučíš ho loviť, dáš mu potravu na celý život.“ (Čínske príslovie)

  • Odborné vzdelávanie v koučovaní „Koučovanie – filozofia spôsobilosť“ akreditované Slovenskou asociáciou koučov / Akadémia koučovania, Košice / 2016 / 85 hodín,
  • Transformačný koučing / Akadémia koučovania, Košice / 2017 / 40 hodín,
  • Certifikovaný kurz Lektor /2016 / 100 hodín
  • Podpora kariérového poradenstva pri práci s mládežou, Bratislava /2019 / 40 hod.
  • „High Performance Team Coaching“ – Erickson International , Praha / 2019 / 14 hodín ICF CCE
  • Akadémia koučovania, Prešov – "Emócie - naša súčasť nielen v koučovaní" / 2021 /28 hodín

Založila som občianske združenie Podnikavci Novohradu a coworking PRIESTOR v Lučenci, kde pomáham podporovať začínajúcich alebo aj existujúcich podnikateľov rôznymi akciami alebo osobne koučingom a mentoringom. Taktiež sa venujeme vzdelávaniu a organizujeme rôzne semináre, workshopy a stretnutia. Ako bývalá HR manažérka pôsobím ako lektorka v oblasti personálnej práce ako nábor a výber zamestnancov, vedenie pracovných pohovorov, analýzy pracovných miest a kompetencie zamestnancov. Z druhej strany pre zamestnancov príprava na pohovory a motivácia. Ako človek s pozitívnym zmýšľaním a silnou potrebou na sebarozvoj sú mojou srdcovkou témy sebamotivácia a rozvoj osobnosti. Mojou silnou témou je aj kariérový koučing a poradenstvo pre mládež, kde vytvárame rôzne programy v rámci projektov.

  • Členkou SAKo som od roku 2016 a podieľala som sa na spolupráci v pracovnej skupine Media.
  • Od roku 2018 vediem Regionálny klub koučov Lučenec, kde organizujeme rôzne aktivity na zviditeľnenie činnosti SAKo a zvyšujeme povedomie o koučingu a jeho využití v praxi formou workshopov a aktivít pre verejnosť.