Janette Horstmann, KcS

Mlynská 406/69, Fiľakovo, Slovensko
Janette Horstmann, KcS
Adresár : Kouč
Členstvo : SAKo
Certifikácia : KcS
Kouč. vzdelanie /hod : 85
Príbuzné vzdelanie /hod : 100
Jazyk : slovenčina, nemčina
Telefón : +421 907 088 969

Svet sa točí rýchlejšie, alebo sa mi to len tak zdá? Každý sa niekam ponáhľa, je tlačený do vyšších výkonov, je nespokojný so svojím pracovným a osobným životom, nemá čas sa zastaviť. Vďaka koučingu sa ale mnohí uvedomelí jedinci pozastavili a “nabrúsili si pílu”.

Pomôžem Vám zmeniť uhol pohľadu a pomocou toho nájsť riešenie na rôzne problémy v pracovnej alebo osobnej oblasti. Venujem sa rozvoju začínajúcich podnikateľov, organizujem rôzne workshopy a školenia, zamerané na personalistiku ako aj na osobnostný rozvoj. Ako lektor školím koučovacím prístupom, hlavne výber zamestnacov behaviorálnou metódou, adaptačný proces a ďaľšie témy podľa požiadaviek klienta.

Moja filozofia je:

“Všetko je len o uhle pohľadu.”

“Daruješ človeku rybu, nakŕmiš ho na jeden deň, naučíš ho loviť, dáš mu potravu na celý život.” (Čínske príslovie)

  • Odborné vzdelávanie v koučovaní „Koučovanie – filozofia spôsobilosť“ akreditované Slovenskou asociáciou koučov / Akadémia koučovania, Košice / 2016 / 85 hodín,
  • Transformačný koučing / Akadémia koučovania, Košice / 2017 / 40 hodín,
  • Certifikovaný kurz Lektor /2016 / 100 hodín

Pôsobím ako lektorka hlavne v oblasti personálnej práce ako nábor a výber zamestnancov, vedenie pracovných pohovorov, analýzy pracovných miest a kompetencie zamestnancov. Z druhej strany pre zamestnancov  príprava na pohovory a motivácia. Keďže som žila v Nemecku a naďalej komunikujem denne v nemeckom jazyku ponúkam aj kurzy nemeckého jazyka s fokusom na konverzáciu. Ako človek s pozitívnym zmýšľaním a silnou potrebou na sebarozvoji sú mojou srdcovkou témy sebamotivácia a rozvoj osobnosti.

  • Členkou SAKo som od roku 2016 a podieľala som sa na spolupráci v pracovnej skupine Media.
  • Od roku 2018 vediem Regionálny klub koučov Lučenec, kde organizujeme rôzne aktivity na zviditeľnenie činnosti SAKo a zvyšujeme povedomie o koučingu a jeho využití v praxi formou workshopov a aktivít pre verejnosť.