Nominácie do ankety LEARNING & DEVELOPMENT AWARDS

Nominácie do ankety LEARNING & DEVELOPMENT AWARDS

My, kouči SAKo, radi rastieme a podporujeme v tom aj ostatných. Sme preto veľmi vďační za to, že môžeme byť partnerom ankety LEARNING & DEVELOPMENT AWARDS, ktorá oceňuje prácu lektorov, koučov a firiem, pre ktoré je rozvoj dôležitý.

Pýtate sa o čo presne v tejto ankete ide?

Hlavnou myšlienkou tejto ankety je zviditeľniť a podporiť komunitu lektorov, koučov a spoločností na Slovensku, ktorí svojou aktivitou prispievajú k rozvoju jednotlivcov, tímov a organizácií.

Hlavným cieľom ankety je oceniť prínos trénerov, lektorov a koučov v oblasti soft skills vzdelávania a rozvoja na Slovensku, ako aj oceniť organizácie, ktoré neustále hľadajú nové spôsoby efektívneho rozvoja svojich zamestnancov.

Ak ste aj vy spolupracovali s koučmi či lektormi a radi by ste ich podporili, máte príležitosť ich do tejto ankety nominovať.

V ankete sú 3 kategórie: LEKTOR ROKA / KOUČ ROKA / SOFT-SKILLS FIREMNÝ VZDELÁVACÍ / ROZVOJOVÝ PROGRAM ROKA  a špeciálne ocenenie YOUNG TALENT.

Ako môžete niekoho nominovať?

Je to naozaj jednoduché. Stačí kliknúť na tento link, zadať potrebné informácie, odoslať a hotovo.

Nominácie je možné zasielať do konca septembra, preto tak urobte čo najskôr. Zaberie vám to len chvíľu, počas ktorej niekoho podporíte a dáte mu najavo, že si jeho prácu ceníte.

Anketa Learning & Development Awards je o spájaní profesionálov pôsobiacich v rôznych oblastiach rozvoja a spopularizovaní čo najväčšieho množstva rozvojových postupov.

Po nominácii zo strany verejnosti bude nominácie posudzovať komisia zostavená z odborníkov v oblasti firemného vzdelávania, koučovania a vzdelávania dospelých, ktorí sami vykonávajú niektorú z činností rozvoja alebo sú tí, ktorí do svojich organizácií vyberajú lektorov a koučov a poznajú kritériá na posúdenie ich kvality.

V porote má zastúpenie aj Slovenská asociácia koučov – cez zakladajúcu členku SAKo, Zlaticu Máriu Stubbs, MKcS, ktorá sa koučovaniu venuje už 15 rokov a v SAKo je aj členkou Akreditačno-certifikačnej komisie.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú do ankety svojou nomináciou zapojiť a tým podporiť rozvoj celoživotného vzdelávania na Slovensku.

Informácie o ankete Learning & Development awards.

Odovzdanie nominácie.

23. septembra 2021Comments Off, ,
Komentáre

Komentáre sú vypnuté