Zlatica Kramárová

Zlatica Kramárová
Adresár : Kouči / Kouč
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Prax /hod : 60
Kouč. vzdelanie /hod : 75,5
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0905 768 409

Ku koučovaniu ma priviedla moja žurnalistická prax a stovky rozhovorov s úspešnými odborníkmi. Titulkové aj netitulkové rozhovory s majiteľmi firiem, riaditeľmi, manažérmi každej úrovne, ministrami, prezidentmi rôznych organizácií, ale aj šéfkuchármi, cukrármi, učiteľmi či umelcami mi umožnili nahliadnuť do životov ľudí neraz hlbšie, než som čakala. Ich dôvera ma motivovala k tomu, že som sa po 15 rokoch rozhodla stáť na druhej strane nielen ako šéfredaktorka, ale aj ako kouč. Je pre mňa cťou a potešením byť súčasťou jedinečného príbehu ľudí, ktorí si ma vyberú ako užitočného sprievodcu svojimi rozhodnutiami, dilemami či osobným rozvojom.

Doplnila som si vzdelanie o ICF certifikovaný výcvik koučingu (ACSTH) u jedného zo zakladateľov koučingu na Slovensku a Kouča roku 2020 Dalibora Bednaříka. Certifikát PCIC z integratívneho koučingu umožňuje na manažérske využitie, life koučing a sebarozvoj. Na tento základ pri každej príležitosti staviam nové koučovské zručnosti a techniky. Štúdium: 1. Vysokoškolské štúdium II. stupňa UMB – cestovný ruch, 2.2. Doplnkové pedagogické štúdium ŽU, 3. Medzinárodne ICF certifikovaný výcvik – Integratívny koučing – Business & Life, Double B.

Som členom SSN (Slovenského syndikátu novinárov) a F.I.J.E.T. Slovakia - medzinárodného združenia žurnalistov píšucich o cestovnom ruchu. Moja práca v inej oblasti: www.hotelier.sk

Členom SAKO som sa stala hneď po ukončení certifikovaného výcviku.

Mám rada kreatívne práce každého druhu, viem sa pre veci nadchnúť. Popri koučingu je mojou prácou mediálny B2B servis v oblasti hotelierstva a gastronómie, čo je zároveň aj mojou kvalifikáciou a hobby. Motivujú a inšpirujú ma príbehy zaujímavých ľudí, ktorých stretávam vďaka práci odborného novinára.