Romana Janigová, MSc

Dolný Kubín
Romana Janigová, MSc
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Prax /hod : 100
Kouč. vzdelanie /hod : 87
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0917484430

Moje celoživotné motto JE : „Klopte a bude Vám otvorené“ Mt., 7. Koučing je nádherný nastroj, ktorý umožňuje mne aj mojim klientom „klopať“ na tie správne dvere nášho podvedomia. Som človek, ktorý má rád spoluprácu v akejkoľvek forme, pretože vtedy dokážeme získať maximum spojením osobných potenciálov. Neexistuje problém, ktorý by nemal riešenie a presne s týmto poznaním sprevádzam klientov na ich ceste do cieľa. Mám rada úprimnú komunikáciu a keď sa veci pomenúvajú správnym spôsobom. Vždy sa poteším a úprimne si vážim ľudí, ktorí ma oslovia, keď potrebujú vniesť do ich situácie nadhľad. Teším sa na spoločné zážitky, ktoré nám ponúka koučing.

Vyštudovala som v odbore Aplikovaná psychológia – Podniková psychológia. Počas štúdia som natrafila v rámci bežných osnov na predmet koučing ako nástroj v riadení ľudských zdrojov. Zaujalo ma to na toľko, že som si súkromne vyhľadala koučovaciu školu DOUBLE B a stala som sa aj jej absolventom.

Poskytujem služby v oblasti: vzdelávania zamestnancov, kariérne poradenstvo a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov malých a stredných podnikov. Venujem sa aj témam ako syndróm vyhorenia, panické úzkosti či hľadanie motivácie u ľudí so skresleným vnímaním seba.

Som rada, že som sa stala členkou v SAKO a taktiež môžem prispieť aj svojou prácou k jej rozvoju. Momentálne na platforme Educoach.