PhDr. Anna Dudová

PhDr. Anna Dudová
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Prax /hod : 150
Kouč. vzdelanie /hod : 100
Jazyk : slovenčina, čeština
Telefón : 0902 058 130

Som koučka, psychologička, lektorka, mediátorka. Vyštudovala som psychológiu na Prešovskej univerzite a niekoľko rokov som pôsobila ako školská psychologička. Pôsobila som aj ako psychologička v neziskovej organizácií pri práci s rodinami v kríze. V spolupráci so vzdelávacou agentúrou som poskytovala odborné vzdelávanie pre učiteľov i rodičov. V súčasnosti pôsobím už niekoľko rokov ako kouč v medzinárodnej spoločnosti. Počas koučovania sa snažím klienta sprevádzať na jeho ceste s využitím koučovacích techník, v úcte a s rešpektom k jeho osobnosti.

Doktorát zo psychológie na Prešovskej univerzite v Prešove, Kurz relaxácie a hypnózy, Kurz LEKTOR a MEDIÁTOR, Kurz NLP a RIADENIA ĽUDSKÝCH ZDROJOV

Poskytujem konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti firemného vzdelávania, osobnostného rozvoja a soft skills. Venujem sa odbornej príprave lektorov a mediátorov.

Pri práci s klientmi sa snažím o to, aby som vytvorila atmosféru bezpečia a istoty. Podľa ich slov, sa mi to úspešne darí.

Snažím sa nájsť si čas pre seba, pre rodinu i priateľov. Čas s nimi rada trávim pri rozhovore, šálke dobrej kávy či spoločnej turistike. Čas osamote venujem knihám, cvičeniu a pečeniu.