Mgr. Viera Tatayová, PCC

Prievidza, Slovensko
Mgr. Viera Tatayová, PCC
Adresár : Kouč
Členstvo : ICF / ICF SR / SAKo
Pôsobisko : Bratislava / Martin / Prievidza
Certifikácia : PCC
Prax /hod : 560
Kouč. vzdelanie /hod : 125
Príbuzné vzdelanie /hod : 64
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0915932056

Som vizionársky snílek a Hermiona v jednom. Verím v lepšie zajtrajšky a užitočnosť nikdy nekončiaceho učenia sa. Aj preto sa neustále vzdelávam. Aby som zajtra bola lepšou koučkou, mamou, kolegyňou… lepším človekom ako dnes.

Žijem a rozvíjam prístup zameraný na riešenie – solution focused approach. V práci, rodičovstve, vzťahoch… všade tam, kde potrebujeme riešiť problémy, meniť veci a napredovať.

Svojim klientom pomáham vidieť a tvoriť najlepšie možné alternatívy v ich pracovných aj súkromných roliach. Posmeľujem ich v presvedčení, že meniť veci je možné a že to máme vo svojich rukách.

Koučovanie nie je pre mňa len profesia. Je to prístup k životu a témam, ktoré nás stretávajú. Verím v to, že každý dokáže robiť veci inak a meniť to, ako to v živote má.

Záleží mi na tom, aby každé koučovacie stretnutie bolo pre klienta príjemným a užitočným zážitkom.

Témy, s ktorými najčastejšie prichádzajú moji klienti:

•          rozvíjanie koučovacej kultúry a mindsetu vo firme

•          zmena kultúry, fungovania tímu… chceme zmenu

•          šťastie/spokojnosť v práci u nich samotných, či v tíme

•          samoriadenie a potreba „uvoľniť si ruky“

•          ako mať viac času na rodinu, seba

•          zlepšenie komunikácie, vzťahov

•          ako byť lepším manažérom, či lídrom

Spolupráce: Barborak s.r.o., Martinus s.r.o., Multisport, Teach for Slovakia, Butterfly Effect, Freshlab – Eva Švikruhová, AERO PAINT SERVICE, I AMbitious.

Brief Coaching Training (ACTP) (https://www.kouc.sk/kurzy_koucingu/brief-coach-training-i-iii-actp/) Kids' Skills - prístup zameraný na riešenia ako metóda sociálnej práce s deťmi, rodičmi a komunitou, Dalet z.s. (https://www.kouc.sk/kurzy_koucingu/kids-skills-koucovanie-detskych-zrucnosti/) Supervízia zameraná na riešenie v praxi s Benom Furmanom, MD - Dalet z.s.