Mgr. Silvia Langermann, PCC

Mierová 56, Bratislava, Slovensko
Mgr. Silvia Langermann, PCC
Cena : 60 €/hod
Členstvo : ICF / SAKo
Certifikácia : PCC
Prax /hod : 2600
Kouč. vzdelanie /hod : 195
Príbuzné vzdelanie /hod : 40
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0904682754

“Coaching je môj životný štýl, neviem inak.”

Koučingu a psychológii sa venujem už 15 rokov. Práca kouča ma napĺňa a neustále ma presviedča o svojej  efektivite v praxi. Mám za sebou viac než 2600 hod. koučingových sedení a absolvovala som viac ako 195 hodín v špecifickom koučovacom tréningu.  Získanie Licence to Coach v roku 2011 bol odrazovým mostíkom pre založenie koučingovej poradne a spoločnosti Power Coaching, s.r.o. v Bratislave, ktorú dodnes vediem. Zároveň od tohto roku sa aktívne venujem business koučingu a executive koučingu. Pomocou koučingu dokážem zaktivizovať nielen jednotlivca, ale aj celé tímy ľudí vo firmách. Vo firemnom prostredí nastavujeme pomocou koučingu strategické  plány, realizujem personálne audity, taktiež intenzívne pracujem na rozvoji manažmentu, či jednotlivých tímov. Koučing má jednu veľkú výhodu – nezostáva v minulosti, pozerá sa do budúcnosti. Vďaka psychologickému vzdelaniu je pre mňa veľkou výhodou možnosť používania dotazníkov, ako sú MBTI alebo GPOP, 360 a iné. Stretnutia s klientmi dávajú mojej práci iný význam a formujú ma ako človeka, aj ako kouča.

Moje osobné presvedčenie a moje hodnoty ma priviedli k vytvoreniu Projektu Šanca, vrámci ktorého pomáhame ľuďom, ktorí pomoc potrebujú. Tieto príbehy a stretnutia dávajú mojej práci iný význam a formujú ma ako človeka a aj ako koučku. Vidím svet a ľudí v rôznych farbách a je fascinujúce, že pomocu koučingu začnú ľudia tieto farby vnímať.  

"Na kurz kouč 104 som prichádzala s očakávaním, že sa dozviem viac o tejto vysnívanej profesii a osvojím si techniky a zručnosť koučovania. Po kurze odchádzam bohatšia nie len o užitočné techniky a zručnosť v koučingu ale aj o poznanie zaujímavých poznatkov z NLP, komunikácie, typológii osobnosti a vzťahoch, ktoré vám nikde inde nepovedia. Celkovo som získala iný náhľad na komunikáciu a vzťahy v živote. Silvia ako hlavný lektor je úžasný kouč, lektor a komunikačne zdatná osoba, ktorá vás s ľahkosťou vtiahne do problematiky a naučí vás samé praktické veci. Ako cenné vnímam individuálny prístup ku každému účastníkovi, vytváranie príjemnej atmosféry a pohody počas celého kurzu. Osviežujúce bolo aj striedanie lektorov a prinášanie nových prístupov. Tento kurz by som odporučila každému, kto chce získať praktické zručnosti kouča a tiež zaujímavý náhľad na komunikáciu a fungovanie v živote.“

Simona

Absolventka kurzu KOUČ 104 hodín