Mgr. Silvia Gallová, PCC Pifflova 4, Petržalka, Slovensko
Mgr. Silvia Gallová, PCC
Členstvo : ICF / SAKo
Certifikácia : PCC
Prax /hod : 1200
Kouč. vzdelanie /hod : 300
Príbuzné vzdelanie /hod : 200
Jazyk : slovenčina, čeština, angličtina
Telefón : +421 905 769 931

Koučing je mojím životným poslaním. Venujem sa mu od roku 2010, pričom som mala príležitosť pracovať s klientami z rozličných sfér – od neziskových organizácií, cez podnikateľov, až po korporátnu sféru. Mojím centrálnym zameraním je biznis koučing, pretože verím, že vďaka tomuto nástroju a firemnej kultúre postavenej na koučingu dokážeme pre ľudí vytvoriť bezpečné pracovné prostredie na rast a vysoký výkon. Koučing vnímam aj ako mimoriadne vhodný nástroj na vedenie strategických zmien, najmä ak je kombinovaný s agilnými metódami práce s tímom a vizuálnymi technikami. Okrem samotného vykonávania koučingu na úrovni jednotlivcov či tímov vediem aj viaceré výcviky v korporátnej oblasti, ako aj pre širokú verejnosť. Ako ICF mentor-kouč a certifikovaná supervízroka koučingu sa venujem aj individuálnemu rozvoju profesionálnych koučov. Mám skúsenosti s dizajnovaním a vedením strategických zmien a projektov v korporátnom prostredí, ako aj v prostredí slovenských firiem.

Vo svojej praxi evidujem vyše 1200 hodín koučovania. Pracovala som s viac ako 33 národnosťami, v slovenskom i anglickom jazyku.

Vyštudovala som žurnalistiku, neskôr postgraduálne medzinárodné vzťahy a diplomaciu, som držiteľkou Diploma in Business Coaching, Diploma in Coaching Supervision, certifikátu z intergratívneho koučingu. Zároveň som registrovaná ako mediátorka na Ministerstve spravodlivosti Slovenskej republiky, certifikovaná trénerka a facilitátorka. Téme rozvoja lídrov sa venujem aj na akademickej pôde, na Vysokej škole ekonomie a manažmentu v Prahe.