Mgr. Martina Nádaská

Mgr. Martina Nádaská
Cena : od 70 eur €/hod
Adresár : Kouči / Kouč / Kouči / Lektor koučingu
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Certifikácia : ACC
Prax /hod : 200
Kouč. vzdelanie /hod : 500
Príbuzné vzdelanie /hod : 100
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0908 186 348

V oblasti vzdelávania pôsobím už osem rokov ako lektor pre oblasť soft skills. Koučing a konzultácie či v individuálnej alebo skupinovej podobe boli prirodzenou potrebou pri vzdelávaní v rôznych projektoch. Aby som túto činnosť robila profesionálne, prešla som si certifikovaným kurzom koučingu a terapie. Aby som mohla ešte cielenejšie pomáhať, tak som si vzdelanie doplnila aj o konzultácie silných stránok Gallup Clifton Strenght® a hodnôt Barrett Values Centre.

  • Trnavská univerzita - Pedagogická fakulta - Učiteľstvo,
  • Business Coaching College - Business coaching,
  • Výcvik podľa Adlerovskej individuálnej psyhológie - terapia,
  • Talentwork - konzultant pre talenty, spätnú väzbu a leadership meranie

Venujem sa koučingu, koučingu v kombinácií s mentoringom, pomáham klientovi prostredníctvom psychologických testov osobnosti podľa Gallup metodiky a Barrett metodiky.

Teším sa, že môžem byť členom organizácie SAKO. Verím, že prinášam obohatenie v podobe svojho štýlu a obsahu práce ako kouč a konzultant so špecializáciou na osobné hodnoty a silné stránky človeka. Mojím poslaním je pomôcť iným spoznať sa po stránke svojich schopností, hodnôť a emócií, a tým žiť uvedomelejší a radostnejší život.

Svojou prácou skutočne žijem. Často aj vo voľnom čase rada pomôžem ľuďom vo svojom okolí vyriešiť to, čo je aktuálne pre nich náročné. Oddych riešim prostredníctvom turistiky, cestovania alebo aspoň prechádzkami so psíkom. Svoju kreatívu využívam v kreslení ceruzkou, kde prekresľujem zaujímavé detaily zo svojich ciest alebo prechádzok.

V ponuke