Mgr. Martin Vrabeľ

Mgr. Martin Vrabeľ
Cena : 30 €/hod
Adresár : Kouči / Kouč / Kouči / Lektor koučingu
Členstvo : SAKo
Prax /hod : 135
Kouč. vzdelanie /hod : 200
Príbuzné vzdelanie /hod : 150
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : 0915 329 124

Mám vyštudované magisterské štúdium v odbore Psychológia na Univerzite Komenského v Bratislave. Práca s ľuďmi je môj denný chlieb od vysokej školy. Mal som doposiaľ možnosť pracovať s rôznymi typmi ľudí od talentovaných študentov stredných a vysokých škôl, mladých dospelých v domovoch na pol ceste, trestancov, zamestnancov firiem a neziskového sektora až po bežných ľudí. Sprevádzam a pomáham ľuďom žiť autentickejší a slobodnejší život. Vnímam to ako svoje povolanie a dáva mi to zmysel. Veľmi rád sa v tejto oblasti vzdelávam a je to pre mňa fascinujúce. Vo voľnom čase zas rád vypnem pri športe, dobrej knihe či filme a stretávaní sa s priateľmi. Rád tiež skúšam nové.

Magisterské štúdium na Filozofickej fakulte Univerzita Komenského v Bratislave v odbore Psychológia; Erazmus štúdium na University of Porto, Faculty of Psychology and Educational Sciences; viacero koučovacích tréningov a výcvikov v rozsahu (200hod); viacero tréningov a výcvikov k lektorovaniu a trénerstvu (cca 200hod); výcvik v motivačných rozhovoroch (60hod), výcvik v relaxačnej metóde Autogénny tréning I stupeň, školenia k vzťahovej väzbe a jej vplyvu v detstve a dospelosti.

Poradenstvo v témach zvládania stresu a úzkostí, depresií, autoimunitných chorôb, zdravého životného štýlu, závislostí. Celkovo viac než 500 rozhovorov. Som tiež vyškolený lektor/tréner/školiteľ vo vzdelávaní dospelých a zážitkovej pedagogike s viac než 5r skúsenosťou.

  • Eva Timková - timkova@hqteam.sk;
  • Tomáš Pešek - tomas.pesek@plusko.net;
  • Marek Ilenin - marekilenin@relevant.sk;
  • Petra Papierníková - papiernikpetra@gmail.com

Najradšej trávim čas s mojou manželkou. Veľmi rád športujem a hýbem sa. V bežné dni sa nezaobídem bez dobrej knihy či filmu. Víkendy zasa rád trávim s priateľmi a cestujem. Rád skúšam nové veci. Záľuby a voľný čas sú pre mňa celkovo dosť dôležité a snažím sa ich mať s prácou v rovnováhe.