Mgr. Kamil Bartko

Bakossova 1, Banská Bystrica, Slovensko
Mgr. Kamil Bartko
Cena : 50 €/hod
Adresár : Kouč
Členstvo : SAKo
Pôsobisko : Banskobystrický kraj
Prax /hod : 300
Kouč. vzdelanie /hod : 120
Príbuzné vzdelanie /hod : 600
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0905 828 101

Raz som mal ísť do rádia hovoriť o jednej z tém, ktorú rozoberám aj v článkoch uvedených na svojom webe, ale sám som v tej téme zlyhával. Tak som nešiel! Povedal som si, že iným káže vodu a sám ju teda ani nepije. Na to mi moja manželka povedala, že ak by tam mali ísť len tí, čo to už zvládli, tak by tam neprišiel nikto. Táto príhoda mi ujasnila, aká je moja pozícia. Cítim, v sebe talent, a keď ho rozvíjam, robí mi to dobre. Uvedomujem si, že tieto dary hlavne budujú iných. Sám som pútnik ako všetci ostatní. Tiež si musím hľadať pomoc. A to mi dáva veľkú slobodu. 

Snažím sa byť odborník na rozhovor, nie na život! Mojou úlohou je byť inšpirátorom a sprevádzať Vás na ceste za cieľom, na ktorom sa spoločne dohodneme.

2003 - FFPU - Sociálna práca

2011 - PF UMB - Pedagogika

2014 - ISZ - Systemika psychoterapia

2018 - Family garden - Kresťanský koučing

Úvodná konzultácia

úvodné informačné stretnutie - 20 min.

Zadarmo

Individuálna terapia

Osobne, telefón, video -  50 min.

30€

Párová terapia

Osobne, video - 80 min.

50€

Koučovacie stretnutie

Osobne, telefón, video - 50 min.

80€

Terapia s reflektujúcim teamom

Na terapii sú prítomný dvaja terapeuti - 50 min.

60€

Webinár

Na rôzne témy - 50 min.

30€

Worksop

Pre firmy, pracovné skupiny, školy - 180 min.

290€

Barbara

Už dlhšie som Vám chcela napísať a poďakovať sa Vám, pred rokom som mala veľmi ťažké životne obdobie a cítila som sa viac než zle, podvádzanie priateľom smrť blízkeho a problémy v rodine, všetko možné dokopy sa spojilo a ja som v tom čase našla Vás, mali sme spolu konzultácie prostredníctvom skype a potom mi začalo byt aj práve vďaka Vám lepšie a lepšie.

Veľmi ste mi pomohol keď som to najviac potrebovala a ja som Vám neskutočne vďačná za vašu ochotu, snahu a trpezlivosť, za vás láskavý pozitívny prístup k mojej osobe a za to že ste dokázal skĺbiť profesionálny prístup s prístupom ktorý mi dal pocit že v tom nie som sama a že moje problémy a pocity môžu byt naozaj vyriešené, neraz ste mi dal nejakú úlohu ktorú som mala splniť do ďalšej konzultácie a táto hrava forma ktorou ste ma povzbudzoval a pomáhal mi bola viac než prínosná a príjemná, k dnešnému dnu mi je už oveľa oveľa lepšie.

Veci sa menia a hýbu a ja cítim že je všetko presne tak ako ma, chcem sa Vám preto týmto spôsobom naozaj poďakovať za to že ste bol súčasť môjho procesu k zmene a nájdeniu mojej životnej sily a radosti a opätovného šťastia.

Vazim si Vašu prácu a Vás prístup ku klientom a životu ako takému. SV určite môžete dať na Vašu webovú stranku, budem rada ak čoraz viac a viac ľudí prelomí svoje bariéry na ceste ku šťastiu a spokojnosti a odhodlá sa vyhľadať a prijať pomoc a necha sa viest takým šikovným profesionálnym a príjemným človekom akým vy ste, ďakujem Vám za všetko.

Ďalšie referencie: TU

Turistika

Hra na gitare