Mgr. Eva Zavacká

Mgr. Eva Zavacká
Adresár : Kouči / Kouč
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Prax /hod : 280
Kouč. vzdelanie /hod : 96
Príbuzné vzdelanie /hod : 1100
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : +421 911 977 043

Ako psychologička a koučka sprevádzam svojich klientov na ich ceste objavov a postupnej transformácie. Ku svojím klientom pristupujem s nehodnotiacim a rešpektujúcim postojom. V koučovaní sa riadim princípom, že vnútorná transformácia dokáže zmeniť okolnosti okolo nás. S klientmi sa orientujeme na reálny výsledok. Pracujem aj ako lektorka mindfulness a MBSR kurzov na zvládanie stresu a záťaže. V minulosti som pracovala na manažérskych pozíciách vo viacerých svetových krajinách.

Vyštudovala som psychológiu na Filozofickej fakulte UK. Koučingové vzdelanie som získala v Business Coaching College. Mám ICF ACC akreditáciu. Absolvovala som dlhodobý výcvik lektora Mindfulness-Based Stress Reduction programu v Institute for Mindfulness-Based Approaches v Berlíne.

Ponúkam Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) kurzy, ktoré zvyšujú schopnosť byť prítomný, lepšie zvládať náročné myšlienky a emócie a prinášajú mojim klientom pokojnejšiu myseľ.

https://mindmoments.sk/blog/

Mojou záľubou je najmä moja rodina, čas s deťmi. Potom je to určite meditácia a neustále vzdelávanie sa v oblasti mindfulness a v téme láskavosti k sebe samému a iným. Aktívne športujem a rada trávim čas v prírode a v rozhovoroch s ľuďmi.