Mgr. Eva Martinovičová

Mgr. Eva Martinovičová
Adresár : Kouči / Kouč
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Prax /hod : 500
Kouč. vzdelanie /hod : 100
Príbuzné vzdelanie /hod : 380
Jazyk : slovenčina
Telefón : 0903553300

15 rokov som pracovala v korporáciách na rôznych manažérskych pozíciách. Ako koučujúca manažérka som spoznala silu a čaro koučingu, preto som sa rozhodla pred dvanástimi rokmi pre zmenu a po výcviku a ďalšom vzdelávaní sa stal koučing mojou profesiou. V koučovacom procese sa naplno venujem koučovanému s využitím všetkých kompetencií ICF. Od roku 2010 som členkou SAKO, ICF a Slovak Chapter ICF.

ACCTH výcvik Integratívny koučing založený na polaritách. Integratívna práca s motiváciou a zmenou v komplexných systémch - v rodinách, pároch a tímoch (certifikovaný Slovenskou komorou psychológov a MŠVVaŠ SR). Energoinformačný systém človeka (Inštitút psychoterapeutických štúdií). EFT, Release techniky, Theta Healing (5 medzinárodných certifikátov). Manažérska akadémia, rôzne certifikované tréningy v oblasti soft skills.

Lektorská činnosť v oblasti manažérskych a mäkkých zručností. Konzultačná činnosť s použitím konceptu Balance Management (práca s jednotlivcami, tímami, firemné prieskumy kultúry a spokojnosti).

Členkou SAKO som už 11 rokov, jeden rok som sa venovala práci s médiami. Po celý čas spoluvytváram povedomie o profesionálnom koučingu na Slovensku.

Na vyžiadanie predložím referencie mojich klientov a Justičnej akadémie SR, v ktorej som externou členkou pedagogického zboru a vediem sudcov a prokurátorov v oblasti rozvoja mäkkých zručností a osobnostného rastu.

Na svojej webovej stránke www.edwell.sk v blogovej časti mám veľa článkov s témou koučing.

Mojou záľubou je moja práca - s jednotlivcami aj s tímami. Mám rada AHA moment pri práci s klientmi - v koučovacom procese aj na tréningoch, ktoré vediem. Rada sa vzdelávam a vzdelávam. Bez kníh a hudby si neviem predstaviť svoj život.