Mgr. Eva Fabianová

Mgr. Eva Fabianová
Adresár : Kouči / Kouč
Prax /hod : 100+
Kouč. vzdelanie /hod : 100+
Príbuzné vzdelanie /hod : 400+
Jazyk : slovenčina, angličtina, nemčina
Telefón : 0903 255 760

Som koučka a lektorka pôsobiaca lokálne v Nitre, ale i online kdekoľvek vo svete. Koučujem v slovenskom i nemeckom jazyku.

Koučingu sa profesijne venujem naplno, popri tom pôsobím v občianskom združení Slovenská asociácia koučov a to v Peer programe – venujúcemu sa začínajúcim koučom a v súčasnosti rozbieham regionálny klub koučov v Nitrianskom kraji.

Mojou vášňou je koučing zameraný na riešenie a nastavenie konkrétnych krokov.

Pomáham ľudom nájsť odvahu uvidieť veci inak a žiť tak život naplno. Som presvedčená, že každý človek má v sebe potenciál na to, aby dosahoval ciele a žil naplnený život. Koučing mi priniesol do života možnosť získať nadhľad či iný pohľad na veci, ktoré nedokážem ovplyvniť a naopak zmeniť veci, ktoré svojím konaním zmeniť chcem a môžem. Prostredníctvom koučingu pomáham ľuďom pozrieť sa na ich biznisové či životné témy a nájsť svoje riešenia a odpovede.

  • BCTC - Business coaching — meaning and mechanics of coaching in business (Biznis koučing - význam a techniky koučovania v biznise, Business Coaching College Bratislava, 2020)
  • Coaching work with barriers – powerful questions in stuck situations (Práca s bariérami – silné otázky v zaseknutých situáciách, 2022)
  • Kurz "LEKTOR" (Slovenská asociácia lektorov a kariérnych poradcov, 2023)
  • Kurz "Kariérne poradenstvo" (Slovenská asociácia lektorov a kariérnych poradcov, 2023)
  • Ako a kedy odporučiť klientovi terapiu
  • Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre - nemecký jazyk a politológia v orientácii na európske štúdiá
  • Vzdelávam sa nepretržite na rôznych kurzoch, webinároch a čítaním odbornej literatúry.

Rôzne druhy športu (fitko, beh, joga), čítanie odborných kníh z oblasti koučingu, psychológie a sebarozvoja, rozhovory s ľuďmi, cestovanie s mojimi dvoma deťmi - teenagermi, prechádzky so psom, meditácia.