Mgr. Agnes Poláček Hiczér

Mgr. Agnes Poláček Hiczér
Adresár : Kouči / Kouč
Prax /hod : 50
Kouč. vzdelanie /hod : 100
Jazyk : slovenčina, angličtina, maďarčina
Telefón : 0908 654 390

Moje meno je Agnes. Som človek, žena, matka a Life balance kouč. Sprevádzam ľudí vracajúcich sa z rodičovskej dovolenky do pracovného prostredia, pri zmene kariéry a nájdenia si nového smerovania, aby návrat, zmena a reidentifikácia neboli hrozbou, ale príležitosťou.
Prejavujem úprimnú podporu druhým, snažím sa v každej oblasti môjho života o vyrovnanosť a vyváženosť, stojím oboma nohami na zemi, ale zároveň si udržiavam pozitívne zameranie na budúcnosť a mám vieru meniť veci. A tieto moje životné hodnoty prenášam aj do práce s mojimi klientmi.

  • Univerzita Komenského, Filozofická fakulta, Katedra psychológie, Pracovná a Poradenská psychológia, Mgr.
  • Integrative Coaching and Coaching Competencies (Coaching academy s.r.o.)
  • Professional Certified Integrative Coach (Coaching academy s.r.o.)
  • Systemický rozhovor (ISZ)"

„Som mama 2 deti a už piaty rok ťahám na dovolenke, materskej...Viete si predstaviť moje stále rovnaké, režimom opakujúce sa dni. Keby niet Agnes, asi by som sa už zbláznila. Ona mi pomohla otvoriť svoje oči a urobiť prvé kroky k lepšiemu ja. Aj vďaka nej, dnes už znova cítim, že žijem, že robím niečo konečne aj pre SEBA. Motivovala ma aj vtedy, keď som ja sama zo seba nemala najlepšie pocity, verila vo mne, aj keď sama v sebe som neverila. Postupne ma viedla k seba spoznávaniu a to takým tichým a nenápadným spôsobom, že som začala veriť v samej seba. Naše stretnutia boli veľmi prijemne, plné emócii. Dávala mi otázky, na ktoré som zo začiatku nevedela, možno ani nemala odpovede. Ona ma naučila, ako nájsť tie odpovede. Navždy jej ostanem vďačná. Moja cesta je ešte dlhá a náročná, ale bez Agnes by som veľmi ťažko spravila ten prvý a najdôležitejší krok. Zo srdca jej ďakujem.
Katka, mama 2 detí na rodičovskej dovolenke