Mgr. Martina Gajdošová

NItra
Mgr. Martina Gajdošová
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Prax /hod : 50
Kouč. vzdelanie /hod : 125,5
Príbuzné vzdelanie /hod : 24
Jazyk : slovenčina
Telefón : +421905208676

Vyštudovala som Trnavskú univerzitu. Takmer 10 rokov som pracovala v zdravotníctve, následne som pracovala na obchodných pozíciách vo farmaceutickom priemysle. Vždy ma fascinovalo sledovať správanie ľudí, ich konanie, zmýšľanie, reakcie. Ku koučingu som sa dostala najskôr ako klientka. Chytil ma za srdce. Verím mu na 100% a preto som sa rozhodla doplniť si vzdelanie certifikovanými kurzami . Verím, že každý môže žiť život podľa svojich predstáv. Svojimi zvedavými otázkami pomáham klientom objavovať ich vlastný potenciál a meniť ich predstavy na kroky k vysnívanému cieľu. Verím, že každý najlepšie vie, čo je pre neho správne a na jedinečnosť osobnosti.

Vyštudovala som Trnavskú univerzitu, odbor Laboratórne vyšetrovacie metódy. V roku 2020 som absolvovala akreditovaný kurz KOUČ104 a konštelácie s figúrkami v Power Coaching v Bratislave a v roku 2021 som si doplnila vzdelanie kouča o vzťahový koučing.

Rodinné konštelácie s figúrkami.

Som členkou SAKO od 01/2021 a zúčastňujem sa odborných vzdelávacích aktivít pre koučov.

1. Ďakujem ti za koučing. Pozitívnym prístupom a zmýšľaním človek prichádza na vlastné riešenia a nápady ako zlepšiť vzťahy, partnerstvo a prístup jeden k druhému. Ty mi ukazuješ, že sa na to dá aj inak pozrieť a hľadať riešenie “ako“. Mgr. Nora Adamcová, učiteľka

Rada čítam, bicyklujem, korčuľujem, lyžujem, venujem sa turistike, ručným prácam a rodine. Denne cvičím jógu.