Jana Alenová

Vyšehradská 6, 85106, Bratislava
Jana Alenová
Adresár : Kouči / Kouč
Členstvo : SAKo
Prax /hod : 64
Kouč. vzdelanie /hod : 104
Príbuzné vzdelanie /hod : 60
Jazyk : slovenčina
Telefón : 00421 948 447 698

„Som pripravená a ochotná dovoliť si cítiť sa tak, ako sa práve cítim, nájsť si čas na naslúchanie svojim emóciám a to, ako sa cítim, pokladať za najdôležitejšie.“

Koučovacie vzdelanie som nadobudla na kurze KOUČ 104 hodín, ktorý je certifikovaný International Coach Federation a akreditovaný MŠVVaŠ. Nakoľko koučing a psychológia majú k sebe blízko, popri práci psychológiu študujem. Samozrejmosťou je neustále vzdelávanie sa.

Keďže som odjakživa obdivovala silné ženy, rada s takými ženami aj pracujem. Koučing nie je len o rýchlom nastavení si cieľa, ale aj o spoznávaní samého seba, vytvorení si priestoru pre spoznanie toho, čo chcete, o rešpekte k sebe, priznaní si aj toho, čoho sa bojíte, spoznaní vášho presvedčenia, hodnoty, hodnôt, názorov, prianí, priorít…aj v hlbšom kontexte. A potom už sa aj na tých cieľoch ľahšie pracuje.

Niekedy popri tom všetkom, čo sa okolo nás deje,  zabúdame na seba a na to, že nemusíme byť na seba takí prísni, ale môžeme si aj vydýchnuť a dopriať si (čas pre seba).