Ing. Tatiana Kačmárová

Ing. Tatiana Kačmárová
Prax /hod : 270
Kouč. vzdelanie /hod : 87
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : 0905 221 780

Počas prvého kurzu zameraného na koučing som zistila, že koučingový prístup (kladenie zvedavých otázok počas rozhovorov s cieľom pomôcť druhým zvýšiť úroveň sebauvedomenia, aktívne celostné počúvanie, neposudzovanie druhých – je na každom z nás riadiť si svoj život podľa seba, výborné výsledky práce s tímami, ak v tímoch niečo „haprovalo“,…) bol súčasťou môjho života a v rámci interakcií s okolím prirodzene prítomný :).

 

Kurzy Biznis koučing a Tímový koučing v koučovacej škole Zuzany Karpinskej a Denisy Kmecovej mi pomohli mnou prirodzene používaný koučingový prístup upevniť a poskytli mi množstvo tipov na techniky/metódy, ktoré som začala vedome využívať pri diskusiách/koučingových stretnutiach.

 

A s radosťou priznávam, že pomáhať druhým rásť a odkrývať svoj potenciál, meniť perspektívy ich videnia/vnímania či preprogramovať presvedčenia, ktoré ich môžu brzdiť v ďalšom rozvoji, ma skutočne baví a napĺňa.

  • Business Coaching - meaning and mechanics in coaching in business (ACSTH)
  • Group and Team Business Coaching (ACSTH)

Po 20 rokoch práce v korporáciách v rôznych sektoroch (telco, Executive Search, banking, FMCG, online predaj, consulting, kde som budovala/ nastavovala/ menila/ zlepšovala procesy a tímy a som naozaj vďačná za každú príležitosť, ktorú som za tieto roky dostala ako i za všetky interakcie s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých som mala možnosť spoznať a s ktorými som spolupracovala ) som sa rozhodla vyplávať z bezpečného korporátneho prístavu a naštartovať novú éru môjho pracovného života - byť nápomocná lídrom i zamestnancom, jednotlivcom i korporáciám či start-upom v oblasti osobnostného i profesionálneho rozvoja, nastavovania procesov (životný cyklus zamestnanca - onboarding, vzdelávanie a rozvoj, odmeňovanie a benefity, offboarding, kultúry, Employer Brand - značky zamestnávateľa,...) či ponúkať ako Leadership&Talent Consultant služby individuálneho čí tímového koučingu a mentoringu.

 

Venujem sa aj pro bono aktivitám - ponúkam služby individuálneho i tímového koučingu študentom Nexteria Leadership Academy či v rámci EduCoach. Som veľkým fanúšikom a podporovateľom dnešnej mladej generácie :).

Čas strávený s rodinou (manžel, dve dospievajúce dcéry a pes - zlatý retriever); cestovanie a spoznávanie iných krajín, kultúr, ľudí a zvykov; čítanie detektívnych románov. A... moja práca je taktiež mojou záľubou :).