Ing. Lucia Kazdová

Ing. Lucia Kazdová
Adresár : Kouči / Kouč
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Prax /hod : 168
Kouč. vzdelanie /hod : 62
Jazyk : slovenčina, angličtina
Telefón : 0948 161 461

Ku koučovaniu som sa prirodzene dostala cez moje pracovné pôsobenie ako lektor mäkkých zručností. Prirodzenosť a rovnováha v pracovnom a osobnom živote je môj životný cieľ, motto a zámer. Tento zámer pomáham nachádzať a zavádzať do životov aj svojim klientom. Zo skúseností viem, že aj keď koučujeme pracovné, business otázky, dostaneme sa k vnútornému prežívaniu, limitom, mysli. Koučing milujem, aktívne využívam aj vo svojom osobnom živote ako zručnosť. Vytvoriť láskavé, bezpečné prostredie bez hodnotenia a posudzovania, v ktorom si koučovaný nájde tie správne odpovede je to, čo pre mňa koučing znamená v prvom rade.

Absolvent Ekonomickej fakulty UMB v Banskej Bystrici. Koučovacie vzdelanie som absolvovala v NEUROLEADERSHIP CZ u pána Tuku a BRIEF COACHING u pani Kláry Giertlovej.

Celý môj profesionálny život ma sprevádza vášeň ku kvalite. Som lektor mäkkých, komunikačných zručností, ktoré sú základnou zručnosťou pri vytváraní kvalitných vzťahov. Bez rozdielu na tom, či ide o vzťahy osobné, alebo pracovné.

Som členom SAKO od roku 2022. V roku 2022 som sa zúčastňovala PEER programu, pretože viem, že sa aj ako kouči potrebujeme neustále vzdelávať a pracovať na sebe.

Medzi moje záľuby patrí aj moja kaviareň, ktorú prevádzkujem od roku 2020. Deti a spoločný čas s nimi je neoddeliteľnou súčasťou môjho diára. Milujem lyžovanie, hru na klavír, volejbal, tanec, maľovanie akvarelom a v poslednom čase som fanúšikom fínskej sauny a saunových rituálov.