Ing. Dagmar Kolesárová

Ing. Dagmar Kolesárová
Adresár : Kouči / Kouč / Kouči / Mentor
Prax /hod : 450
Kouč. vzdelanie /hod : 130
Príbuzné vzdelanie /hod : 300
Jazyk : slovenčina, čeština, angličtina
Telefón : +421 903 777 174

Pôsobila som v bankovníctve ako manažér tímu projektového financovania a korporátnych klientov. Prešla som tiež rôznymi obchodnými pozíciami v bankovníctve. Zúčastnila som sa rôznych medzinárodných bankových transakcií či projektov.

Som certifikovaný kouč a facilitátor systemických intervencií. 15 odpraxovaných rokov systemických intervencií som doplnila rokmi výcvikov a spolupráce s poprednými predstaviteľmi rôznych psychologických smerov. Pomáham klientom nájsť ich cestu k vyriešeniu problémov, sprevádzam ich k pochopeniu ich silných stránok a ako ich použiť či už v každodennom živote, alebo v práci. Nachádzajú následné kroky v podnikaní, v pracovnom projekte, alebo v osobnom živote.

Osobné konzultácie, tímové intervencie a školenia sú vedené tak, aby človeka bavili, aby si prežil to čo sa učí, to čo našiel a vlastným zážitkom si tak ukotvil novonadobudnuté znalosti, alebo uvedomenie.

Ekonomická univerzita v Bratislave; Banková akadémia Českej Spořitelny, Koučingové výcviky a programy - Business coaching college (SK)- výcvik v business koučingu, Anton de Kroon (NL) - Problémy sú riešenia, Výcvik systemických konštelácií (Česká republika -3 roky), Systemický koučing - Iveta Alpine (LV), NLP Practicioner (CZ)

Systemické konštelácie a koučing, Neurolingvistické programovanie