Čulková Ľudmila, Mgr.

Čulková Ľudmila, Mgr.
Adresár : Kouči / Kouč
Pôsobisko : .Celé Slovensko
Prax /hod : 70
Kouč. vzdelanie /hod : 87
Jazyk : slovenčina, čeština, angličtina
Telefón : 0950 375 425

Rozhodnutie stať sa koučkou som urobila na základe presvedčenia, že v akejkoľvek ťažkej situácii sa človek nachádza, vždy má „možnosť rozhodnúť sa, kým sa stane“. Koučing je úžasným nástrojom k osobnému napredovaniu a rastu, kedy koučovaný môže tieto možnosti objaviť a následne urobiť vlastné a vedomé rozhodnutia. Teší ma sprevádzať klienta koučovacím rozhovorom, klásť mu silné otázky a vidieť ako si sám stanovuje cieľ, ako zrazu vidí možnosti, ktoré doteraz nevidel, ako odchádza vnútorne posilnený a motivovaný uskutočňovať konkrétne kroky smerujúce k naplneniu svojho cieľa. Verím, že koučing môže byť užitočný každému, kto chce žiť spokojnejší a naplnenejší život v osobnej či pracovnej rovine, kto sa chce zamýšľať sám nad sebou a je ochotný prevziať zodpovednosť za svoj život.

  • Pre mňa osobne bol čas s Ľudkou vzácny preto, lebo ma viedla rozmýšľať nad danou vecou, podporné otázky mi ukázali riešenie, ktoré si pamätám, lebo vyšli z mojej hlavy a nie z nejakej knihy, či poučky. Ľudka robí svoju prácu super a čas s ňou bol povzbudzujúci. ( Julka, mamička na r. dovolenke)
  •  Ľudka pôsobí príjemne profesionálnym dojmom, sústredene počúva a kladie relevantné otázky. Po 5 minútach koučingu som mal urovnané, čo chcem zlepšiť v najbližších týždňoch a ktoré kroky mi z dlhodobého hľadiska prinesú pokrok. (Dávid, 26 rokov, charitatívny pracovník)
  • Stretnutia s Ľudkou boli super. Veľmi sa mi páčilo, že to človeka prinúti zamyslieť sa intenzívne, k čomu sa sám nedopracuje. Koučka bola milá a príjemná. Pomohlo mi to upratať si svoj problém a prísť na možné riešenia. (Denis, 23 rokov)
  • Stretnutia s Ľudkou sú ako držať v ruke nezábudku, v ktorej sa zrkadlí Vaša vlastná tvár, obraz Vašej duše. Milo Vás prijme a opatrne povzbudí, aby ste predložili, čo by ste si chceli v ten čas práve premyslieť. Pri rozhovore s ňou, podobne ako pri pohľade na nezábudku, sa sústreďujete skôr na seba, svoje pocity a svoje riešenia. Nie je dôležité, či ste online, či ju stretnete naživo – je tam, je s Vami, a nie len pri Vás - nenápadná, milá, pohotová, schopná Vás duchovne objať i chápavo vypočuť a nenápadne s Vami neschádzať z cesty k Vášmu vlastnému riešeniu. (Katarína, 46 rokov, Vš pedagóg)
Certifikáty a potvrdenia