Putovný popoludňajší workshop – Banská Bystrica
Putovný popoludňajší workshop - Banská Bystrica 14 NovemberNov 2019 14:30 - 16:30Lazovná 9, Banská Bystrica, Slovensko

Workshopy

V rámci "Putovných popoludňajších workshopov" 2019 s témou "Praktické prínosy koučovacieho prístupu" organizujeme bezplatný workshop.

Potrebujete Vašu prácu obohatiť o nové účinné prístupy a metódy?

Pridajte sa k nám a objavte s nami osviežujúco nové cesty, získajte nové impulzy. Čaká Vás inšpirácia, motivácia a užitočne strávený čas. Uvidíte neviditeľné. A čo ešte? Príďte zistiť, ...

 

Ako môže koučovací prístup uľahčiť prácu ľudí pracujúcich

v nepodnikateľskej sfére

Putovný popoludňajší workshop Slovenskej asociácie koučov – RKK B. Bystrica

 

KEDY: vo štvrtok 14. novembra 2019 od 14:30 do 16:30

KDE:  Štátna vedecká knižnica v B. Bystrici, Lazovná ul.

VSTUPNÉ: vstup je bezplatný, podmienkou je len prihlásenie sa cez stránku www.sako.sk, vyplnením formulára na tomto linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjtmkxTmBfw1fcIc7v47-ICW2d-URPmXiJjz-cYVpOytQWeQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

PROGRAM:

14:30 - 15:45 Interaktívny workshop s koučmi Regionálneho klubu koučov BB (RKK) – sami si vyskúšate, čo získate tým, keď dôsledne zameriate svoju pozornosť na riešenie, a nie na problém

15:50 - 16:30    individuálne koučovanie priamo na mieste, resp. dohodnutie individuálneho termínu koučovania s ktorýmkoľvek členom RKK BB (Káva s koučom). O čom sa dá koučovať? O čomkoľvek, v čom sa chcete posunúť ľahšie a rýchlejšie vpred.

 

ČO JE KOUČOVANIE A KOUČOVACÍ PRÍSTUP?

Koučovanie je partnerstvo kouča s klientom v dôvernom rozhovore, ktorý podnecuje premýšľanie. Kouč nehodnotí, neposudzuje, neradí a nenavádza. Pozorným počúvaním, účinnými otázkami a nestrannými reflexiami pomáha klientovi nájsť smerovanie vpred, uvedomiť si svoje zdroje a nájsť vlastné riešenia.

Vy ste odborníkmi vo svojej profesii a nepotrebujete sa stať koučmi, aby ste mohli využívať výhody koučovacieho prístupu vo Vašej praxi. Koučovacím prístupom nazývame uplatňovanie princípov a nástrojov koučovania v akejkoľvek medziľudskej interakcii. V niektorých aspektoch bol inšpirovaný prístupom zameraným na riešenie (Solution-focused), ale nie sú totožné.

Viac o oboch prístupoch aj o práci koučov v regióne sa dozviete na Putovnom popoludňajšom workshope SAKo, ktorý pre Vás pripravil Regionálny klub koučov SAKo Banská Bystrica.

Spoznáte a prakticky si vyskúšate úsporný model kladenia koučovacích otázok, ktoré budete môcť využiť hneď po worksohpe nielen v práci, ale aj v osobnom živote. Stretnete sa s koučmi pôsobiacimi na strednom Slovensku, dozviete sa, aké koučovacie projekty realizujú a môžete si s nimi priamo na mieste dohodnúť ochutnávku koučovania.

Event start in Event end in Událost expirovala
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Importovat do Google kalendára

Miesto konania

Štátna vedecká knižnica, Lazovná 9, Banská Bystrica, Slovensko

Cesta na miesto konania

Nemůžu najít cestu!

 • Program
 • Hosté
 • Účast
 • Počasie
 • Komentáře

Pro toto místo v současné chvíli nejsou dostupná data

Správa o počasí

Dnes stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Vietor stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Vlhkosť stec_replace_current_humidity %

Pocitovo stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Počasie

Dátum

Počasie

Teplota

stec_replace_5days

Najbližších 24 hodín

Funguje vďaka openweathermap.org

Putovný popoludňajší workshop – Banská Bystrica 14 NovemberNov 2019 14:30 – 16:30Lazovná 9, Banská Bystrica, Slovensko Workshopy V rámci „Putovných popoludňajších workshopov“ 2019 s témou „Praktické prínosy koučovacieho prístupu“ organizujeme bezplatný workshop. Potrebujete Vašu prácu obohatiť o nové účinné prístupy a metódy? Pridajte sa k nám a objavte s nami osviežujúco nové cesty, získajte nové impulzy. Čaká Vás inšpirácia, motivácia